Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja együtt vagyunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja együtt vagyunk és fel sem vetette hogy bemutatna a szüleinek, én pedzegettem a dolgot a magam oldaláról, de mindig hárította, ez mindenképpen rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Az én szüleim messze laknak, megértem, hogy nem igazán van erre most kapacitása neki sem.


De karácsonyra azért reméltem már felmerül a dolog, igazából akkor meg ügyeletes lesz, szóval ő sem nagyon megy majd haza családhoz, hozzánk végképp nem tudna ellátogatni, nekem meg végig kell járnom a szokásos rokonság kört.


Anyukámat már látta, a szüleim elváltak, apával kene még találkoznia.


Én csak fotón láttam a szüleit és az egyik tesóját ismerem, a baráti kör közös, ott találkoztam vele először egy kollégám által.


Tudom, 27 évesen ez már nem olyan mint tiniként, de sajnos tudom, hogy minden komoly kapcsolatban és házasságban élő ismerős, rokon szinte azonnal bemutatta a párját otthon, nem gondolkodtak hogy ez komoly lesz. :/


Egy barátnőm szerint ezen ne idegeskedjek, ha tudom, hogy egyre jobban szeret. Másképp is érzem magam, mint az első 2 hónapban, amikor még szerintem nem is igazán tudta, mit is akar, 3 hónap után mondtuk ki a szeretlek szót, azóta mindig nagyon hiányoljuk egymást, ha elválaszt a munka, én még tanulok is...


Egyelőre az albis szerződésem miatt max. Júliusban tudnám felvetni az összeköltözést. De azért remélem nyáron a jó időben motiváltabbak leszünk szülőket is látogatni...



dec. 11. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent rosszat. Nem mindenkinek fontos az ilyen. Én pl. soha nem akarok párom családjával találkozni, nálam nem fér bele.
dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos ez azért nem egyszerű esetemben, mert párom a szülei egyik ingatlanában él most egyedül. Ha őssze akarunk költözni, meg kell vitatni ezt a kérdést, mert én nem szívesen költöznék be "anyósék" ingatlanába úgy, hogy nem is láttam őket soha. És azt is meg kell érteni, ha anyósék nem adnák ki párkapcsolat célzattal a gyereküknek a lakást, eddig ugyanis kiadták jo pénzért, nekik is kiesés ez, én meg őszintén nem akarok belekotnyeleskedni ebbe, örülök, hogy a szüleimtől is független vagyok anyagilag.
dec. 11. 22:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Párom simán meg tudná engedni magának velem az osztott albit, hogy a szüleinek könnyebb legyen a lakás kiadásával, bár most ők sem szorulnak ra, nem nyugdíjasok, jól megy a szekér.


De en akkor se akarok kvázi senki nyakára odaköltözni, baromi kínos.

dec. 11. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
4 hónap? Az még nem kapcsolat.
dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
A párod tudja, hogy te már mennyi mindent kombinálsz itt 4 szottyad hónapnyi együttjárkálás után? Mert ha mindennek még hangot is adsz, én a helyében felvenném a nyúlcipőt!
dec. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aha, szerinted egy jo kapcsolatban nem normális pedzegetni az együttélést és a családi látogatásokat. Mint mondtam, szinte minden házas ismerősöm pikk-pakk túl volt még az összeköltözésen is.
dec. 12. 06:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"én pedzegettem a dolgot a magam oldaláról, de mindig hárította" - hagyd már levegőt venni szerencsétlent!


Egy hónapja mondtátok ki a szeretlek szót, te meg már a házas ismerőseiddel példálózol, hogy azok milyen ütemben haladtak (nem kicsi szemrehányással, hogy ti meg ahhoz képest sehol se vagytok), és már a nyarat tervezed, hogy hogy varrd legkésőbb akkor magadat a nyakába? Ordít rólad, hogy férjre vadászol, és legszívesebben a nyakába akasztanál egy hurkot, és vinnéd az anyakönyvvezető elé :D Óriási red flag vagy két lábon, tedd már magadat takarékra, ő is ott van, hahó! Neki is vannak igényei, és láthatóan nem az, hogy te mihamarabb utólérd a házas ismerősöket, és kipipálgathasd a listádon a dolgokat. Olyan nagy baj lenne megélni a pillanatot, és úgy haladni, ahogy kényelmes, és nem úgy, ahogy az ismerősök? Tartsd tiszteletben, hogy ő lassabb ütemben halad.

dec. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!