Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen egy jó háziass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen egy jó háziasszony?

Figyelt kérdés
Persze amellett hogy ti is csináltok házimunkát, nem arra gondolok, hogy csak a nő. De milyen egy igazán jó házias nő?
dec. 12. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Irreleváns számomra, a szex fontosabb
dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

"Persze amellett hogy ti is csináltok házimunkát, nem arra gondolok, hogy csak a nő"


Ez jobban megütötte most a szemem. Ha a nő nem dolgozik, akkor a háztartás a nő dolga. A férfié meg a munka. Ezt tegyük tisztába.


Ha mindketten dolgoznak, akkor a háztartás is mindkettőjükre tartozik, nem húzhatja ki magát sem a férfi, sem a nő.


Milyen egy jó háziasszony? Nem tudom. Nálam nem elvárás, hogy mosson, főzzön, takarítson, HA ő is dolgozik. Ha terhes, az megint más, akkor besegítek én is úgy, hogy mellette dolgozom is.


De ha a nő nem dolgozik, és nem is terhes, akkor az a minimum, hogy a háztartást márpedig ő viszi.

dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

#1!

Koszban mocsokoban lenne vagy van gusztusos szexelni? Mikor éhes vagy, vagy tiszta ruha kellene akkor fel veszed a két napos mosatlan pólót, zoknit stb? Igény felső fokon.


Tegye oda magát a hazimunkahoz( főzés, mosás, takarítás) viszont a pasi is segítsen be neki. Így működik egy kapcsolat. Sokkal odaadobb a nő ilyenkor a szexben is.

dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
A pasi ne segítsen, hanem végezze a saját feladatait. Kivéve ha ahogy a 2-es írja, a nő nem csinál semmit.
dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok, de én ezt úgy képzelem el, ha a férfi dolgozik és én otthon vagyok, viszem a háztartást. Viszont! Elvárom, hogy ugyanúgy mint munkában, ebben is vannak szabadnapjaim, szabadságom, és szabad hétvégéim.

Pl. Egész héten főzök mosok takarítok, akkor hétvégén vigyen el étterembe, vásárolgatni, wellnesezni. Vagy csak otthon döglünk és rendel ebédet. Így együtt is tudunk lenni, pihenni beszélgetni semmit sem csinálni. Ez mindkét oldalról így fair.

dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

#3

Pont ellenkezőleg értettem. Azért nem fontos, mert magam is el tudom végezni a házimunkát, persze nyilván együtt élve felosztanánk

De a lényeg hogy nem várok el háziasszonykodást, viszont pl szexben vannak elvárásaim

dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
29%
A jó háziasszony olyan mint egy jó szakember. Örömmel jó munkát végez és (duplán aláhúzva) meg van becsülve.
dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
7es, nem kötekedésből, de szerintem messze nem olyan megerőltető feladat megnyomni a mosógépen 2 gombot, aztán egy óra múlva kiteregetni, meg elmosni 4 tányért, lesöpörni a morzsát az asztalról, meg esetleg 2-3 naponta felporszívózni hogy ezért "szabadnapok" járjanak, jó hogy nem már fizetés is, ha otthon vagy és nem dolgozol :D persze ha gyerek van az érthető, úgy tényleg egész napos elfoglaltság.
dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

8# bocs, igazad van, itt van két gyerek, azért ezt lehet főállásba csinálni egy 4 fős család esetében.

Ha ketten vannak az más, de volt amikor ketten voltunk, és minden apróság rám hárult a háztartás mellett olyanok mint én vittem szervizbe a kocsit, intéztem a bevásárlást, szétszedtem otthon a csapot, szifont megjavítottam kisebb dolgokat otthon. Hát mit ne mondjak kitette a napjaimat.

Annyit még hozzáfűznék a mosógép gombjához, hogy ezt most úgy írtad, mintha azt mondanád, Ki irodában dolgozik, az kb nem csinál semmit csak enter gombot nyomogat.

Nos a mosáshoz össze kell szedni a ruhákat, szortírozni szín-, és szennyezettségi szint szerint (nyilván a szaros gatyákat nem mosom együtt a konyharuhával), szóval aztán kizsebelem amit ki kell, kifordítom amit ki kell, töltöm a mosógépet egyik adaggal, beke mosószer, öblítő, becsukom és aztán az indító gomb. Nem nagy dolog, de ha te csinálnád mindjárt nem is lenne olyan egyszerű mi?

És ez csak a mosás. Nálunk kert is van...az se mindegy hogy egy lukat tartasz rendbe valahol a paneldzsungelbe, vagy házat.

dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, most nézem hogy elírtam, az 5.válaszadónak szólt a válaszom.
dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!