Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak? Jó szerető vagy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Jó szerető vagy jó háziasszony legyen egy nő inkább?

Figyelt kérdés

Választani kellene, melyik a fontosabb szempont számotokra.


Miben legyen jobb? Van akinek az, ha szuper szerető a feleség mindennél fontosabb. Van akinek pedig arra van igénye, hogy minden nap főzzön, a ház tiszta, vasaltak a ruhák, stb...


Ha muszáj választani miben legyen jobb egy nő?


2021. máj. 6. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha párodról van szó, akkor mind2-ben úgyanolyan jó legyen...

Ha a szeretődről, akkor nyilvan a 2.

2021. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez a 2 opció van, akkor inkább jó szerető, a főzés nem annyira fontos, mert speciel én szeretek főzni, úgyhogy azt szívesen bevállalom én, a ruhákat nem szoktam vasalni, csak az inget, és az egyéb házimunkákba is szívesen besegítek.
2021. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Jó szerető. Minden egyébre ott a bankkártyám...
2021. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
En is a jo szeretore szavazok. Hazimunkara a robotok valoak.
2021. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak a jó szeretőség fontos és az kölcsönösen. Ez az asszony főz-mos-takarít világkép tőlem nagyon távol áll. Tudok és szeretek is főzni. A többi házimunkával sincs problémám.
2021. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Legyen jó szerető. Egy kapcsolatban a szex a kapcsolatban lévő 2 emberen múlik. Nem lehet máshogy megoldani, nem lehet mással csinálni.


A házimunka meg... Hát, egy átlagos háztartásban nem túl sok. Éltem már egyedül, gyereket meg nem akarok, szóval akár egyedül is simán elviszek egy háztartást.

2021. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Melyik a jobb?

Egy oltárit szexelünk együtt, majd elmegyünk együtt étterembe mert ott jól főznek és finomat eszünk utána.


vagy


Miután az asszony rittyentett egy isteni 3 fogásos ebédet utána elmegyek kurvázni.


?

2021. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel főzni, vasalni, porszívózni, mosni, mosogatni, vásárolni én is tudok, így természetesen legyen jó szerető! :) Azt nem tudom nélküle megoldani :D

48Ffi

2021. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a szexben legyen jobb az fontosabb.46f
2021. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy személyiséget szeretnék magam mellé, nem egy gépet, ami elintézi a házat. Azt én is meg tudom csinálni, de az érzelmi kapcsolódás egy másik emberrel nem megy egyedül.
2021. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!