Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam be a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be a párom a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 éves férfi vagyok, a párom 50 éves. Lassan 2 éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk és nagyon szeretjük egymást.


Apukám tudja, hogy mi a helyzet, ő elfogadó, viszont anyám nagyon konzervatív, és egyszerűen nem tudom hogyan mondjam el neki, hogy ennyivel idősebb, és hogyan reagál rá.


A párom is fél a találkozástól, meg én is…

Hogyan lehetne ezt megoldani, hogy anyám megértő legyen és elfogadja?



dec. 12. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

17 voltam, a barátnőm, a tanárnőm, 27.

Mikor elmondtam anyámnak feszült lett, és esküdözött, hogy majd ő így-meg úgy.

Mikor meglátta, csak ennyit tudott mondani nekem: "Fiam, ez a nő gyönyörű.", és el volt intézve.


Akármit lépsz, legyen menekülési terv! Azaz tudjatok eljönni, ha balhé lenne, és ne engedd anyádat inni!


Ja! És 23 évesen ki/mi vagy? Hol laksz? Lóvéd?

dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En vagyok 50. Nem megyek talalkozni a szulokkel.
dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Mit akar toled 50 évesen a betegje? Az ilyet verni kéne.
dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sosem fogja elfogadni. Ez egy nagyon beteg felallas. Kb mintha az anyukad bemutatna neked a veled egykoru 23 eves pasiat. Te nem hanynad el magad? Anyukadtol is?
dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3. Kate Bekinsale 50 éves. Nem kéne? >:)
dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Szexre oke. De ekkora korkulonbseg mellett nem fog fennmaradni efy ilyen kaocsolat. 33 eves lesz a kerdezo es 60 a baratnoje. 60 evesen mar teljesen mindegy mit csinal a no magaval mar nem lesz vonzo egy 30 evesnek max ha valami aberralt beteg
dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég groteszkül néz ki kívülről, mert ugye írtad, hogy 50 éves. Tehát gyanítom, hogy édesapáddal egykorú a pali, ami nagyon gáz, a te szemszögedből, és az övéből egyaránt. 27 (!) év van köztetek. Az egy dolog, hogy "szeret" téged, bár szerintem ez egy eléggé tág fogalom egyeseknél, ezt nem vehetjük készpénznek, te meg főleg ne tedd, mert az idősebb palik (az ennyivel idősebbek) elsősorban a szex miatt vannak fiatal lányokkal. Hozzájuk komolytalanok fejben, de a huszonéves nők teste a legideálisabb, legszebb, legformásabb (jobb esetben), a legvonzóbb, ergo nincs az az 50 vagy 60 vagy afeletti férfi, akinek ne kéne egy huszonéves, de érzelmekről itt nemigen lehet beszélni.


De úgy is a saját károdon tanulod ezt majd meg, ha megtanulod egyáltalán, addig erre még egy gondolatot had írjak, ez apakomplexus. Itt veled történt valami gyerekkorodban, ami nem is feltétlen negatív dolog, de valami biztos. Nem fogják szerintem elfogadni, hisz kb velük egykorú a pali, ez olyan, mintha az apád haverja kikezdene veled. Az egy dolog, hogy nem ismerték eddig egymást, de attól még hahó, egykorúak kb. Ugye? Vagy édesapád idősebb? Vagy ne adj Isten fiatalabb? :D

dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50 éves vagyok. Ha a fiam beállítana egy velem egyidős nővel, tuti kiakadnék. Nem kell ehhez ultra konzervatívnak lenni.
dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sehogy.
dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na jó, de milyen az az 50 éves nő? Átlag hazai nő, vagy [link]
dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!