Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mikor mutassam be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mikor mutassam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt, de még egyikőnk sem ismeri a másik szüleit. Én egyetemre járok, ő dolgozik, én szinte minden héten hazamegyek, ő pedig havonta. Mikor összejöttünk azt mondta ő akar először bemutatni, de még nem jutottunk el odáig,hogy áthívjon. Mikor nem megy haza, akkor dolgozik hétvégén szóval nem tud eljönni velem, de most a fejemhez vágta, hogy mennyire rosszul esik neki ez. Mit kéne csinálnom, a szüleimet áthívni ide, hogy megismerjék? Komolyan az én hibám?
2017. febr. 1. 13:23
 1/6 anonim válasza:
37%
Igen, mindenről te tehetsz.
2017. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én párom egy hónap után vitt haza a szüleihez, meg is lepődtem kicsit, hogy mennyire lelkes volt.

Szerintem ha valaki nem akar bemutatni, hanem csak húzza az időt, akkor nem akarja, hogy a kapcsolat komolyabbra forduljon

2017. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőként azt mondom, hogy egy kapcsolat, sőt mindkét fél eléggé érett kell legyen ahhoz, hogy bemutassa a párját. A kapcsolat érettsége és erőssége éppen azért fontos, hogy Ti ketten legyetek meggyőződve arról, hogy ti ketten együtt mindent meg tudtok majd oldani később.

Az nagyon ciki, ha 18 éven felülieknek a szülei bemondják (szembe vagy hátulról), hogy "ez nem neked való, én tudom". Még akkor is, ha jót akarnak, Ti ketten kell majd megoldjatok később mindent, nem a rokonok és még a haverok sem. Ezt elmondtam a páromnak és jó pár hónap múlva teljesen más volt a helyzet a bemutatáskor, mintha egy kezdő kapcsolatunk lett volna.

2017. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mondd meg neki nyugodtan, hogy álljon meg a menet, hiszen ő mondta, hogy ő akar bemutatni téged előbb, így te erre vártál, nem jogos, hogy hisztériázik.

Az meg pláne nem jogos, hogy csak úgy hozzád vágja, hogy rosszul esik neki, hogy a szüleiddel nem tud találkozni.


Ha alapból ennyire képes, hogy hozzád vágja, hogy neki ez mennyire rosszul esik, mindenféle megbeszélés nélkül, akkor gondolkodj el rajta, hogy egyéb problémákat mennyire fog megbeszélni veled.

Ezt is nyugodtan elmondhatod neki, hogy ha baja van, akkor normálisan üljön le veled megbeszélni, és ne vágja a fejedhez csak úgy.

2017. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egy 3 napos fesztivál amit ennyire meg kell szervezni. Pár órás dolog max, erre bármikor lehet időt szakítani, egy délelőtt, este, délután. Pl ott volt a karácsony is, gondolom nem dolgozta végig, hogy töltöttétek azt?

Ha szóvá tette akkor ennyi erővel a szüleinek is mondhatja hogy hazavisz. Engem mondjuk nem érdekelt volna hogy ő akar előbb stb. Ez komolyan mit számít kinek a szülei találkoznak előbb a másikkal? Ha az ő szülei azt mondják hogy nem tetszik a dolog akkor vége és nem kell a te szüleidhez menni? Ez érdekelne hogy miben módosít.. Amikor van alkalom rá és úgy érzi az ember akkor bemutatja a másikat, de mint egy kapcsolatért ezért is tenni kell, ha ennyire nincs ideje akkor azért annyira nem lehet komoly szándéka... Ha meg ennyire ragaszkodik ehhez akkor tegyen érte.

Mi az első héten bemutattuk egymást, azóta eltelt 5 éve és házasok vagyunk. Nem kell akkora feneket keríteni ennek.

2017. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mer bemutatni otthon, mert tudják rólad a faluban, hogy több fa-szt fogtál, mint kilincset.
2017. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!