Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
A barátom családja nem fogad el engem és a gyermekem ez miatt is sok a veszekedés köztünk. A nővére le betegezte a gyermekem mert ADHD Autista ès tikk betegséggel küzd rángatózik a szeme, szája, feje . A nővére azt mondta a barátomnak,hogy hagyjon el minket mert a gyermekem beteg. Aztán kórházba kerültem , tudatva lett a barátommal és a családja is tudta . A nővére azt tanàcsolta neki ne keressen engem. Így is történt 4 napig nem keresett hiába hívtam, írtam nem jelzett vissza. Ahogy jobban lettem én mentem utána ,hogy jól van-e. Aztán nyáron eljegyzett volna, terveztek egy utazást xy országba , ők elmentek mi nem mert a nővére ott is be kavart. A barátom apja ahànyszor volt a házam előtt annyiszor mondtam neki jöjjön be ismerkedjen meg a családommal. Egyszer sem tette meg. Az édes anyàm ki ment a barátom apjához be mutatkozott neki és mondta jöjjön be legalàbb egy kávéra. Nem jött. Karácsony előtt egy hónappal szóltam az apjának szeretném ha karàcsonykor velünk vacsorázna . A barátom feleségként tekint ràm azt mondja és szeretne el jegyezni karàcsonykor. A barátom szerint nekem kellett volna el hívni az apját személyesen,hogy karácsonykor vacsorázzon velünk. Szerintetek ez normális ? A családjánál minden hétvégén ott voltam és be segítettem ahogy tudtam, ahogy egy menyecskének viselkedni kell. Szerintem ez nem normális, és a barátom mindig engem okol aztán bocsánatot kér tőlem mert fàjdalmat okoz nekem aztán újra engem okol. Nem értem mi ez😭

dec. 13. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodat a családod tudja befolyásolni, ès elérni azt hogy ne keressen mikor kórházban vagy, akkor elgondolkodnék azon hogy lesz e így jövőtök.
dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
# családja
dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem szeret téged a párod. Külön utakon kéne járnotok.
dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem,hogy nem szeret 😞 és boldogtalan vagyok ebben a kapcsolatban. Már többször mondtam neki tudattam vele és mindig azt mondta mèg egy utolsó esélyt kér bizonyítson. Nek bizonyított semmit csak azt mennyire jelentéktelen vagyok az életeben.
dec. 13. 09:38
 5/7 A kérdező kommentje:
#nem
dec. 13. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Jobban jársz nélküle.
dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grizesteszta ***** válasza:
100%

' A nővére azt tanàcsolta neki ne keressen engem. Így is történt 4 napig nem keresett hiába hívtam, írtam nem jelzett vissza. Ahogy jobban lettem én mentem utána ,hogy jól van-e. '


Na, ez nekem kiverte volna a biztosítékot, ez lett volna az a pont, amikor elköszönök örökre és többet szóba nem állok vele.


Ráadásul- ha jól értem- nem éltek együtt, Te a gyerekeddel és az anyukáddal élsz... Jól értem? Mert ha igen, akkor a világon semmi 'anyagi' nem köt össze, fizikailag szabad vagy: szakíts és élj boldogul egyelőre a családoddal, később meg majd egy olyan férfival, aki embernek tekint téged és elég felnőtt ahhoz, hogy ne a családja mondja meg, hogy kivel/hogyan éljen. Sok sikert neked!

dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!