Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a nők együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők együtt hosszú éveket egy olyan palival, aki nem akar tőlük se gyereket, se elvenni őket?

Figyelt kérdés

Azokról a nőkről beszélek, akik szeretnék ezeket....a palijuk meg nem. Ennek ellenére nagyon sokáig együtt vannak, aztán mindig bukó a vége, vagy egy olyan kierőszakolt valami, amiben nincs sok köszönet.

Szóval a nők miért pazarolják az idejüket ilyen fazonokra? Azt várják, hogy majd évek alatt megváltozik, majd mégis akar, ha eredetileg nem akart?

Ismerek sok ilyet, titkon remélik, hogy a gyerek majd egyszer megkéri őket...eltelik 1 év, 2, 3, 4....és még mindig nem. De a csaj akkor is vele van, akár 6-7 éveket is, mire dobbantani mer.

Ez idő alatt ő is öregszik, meg lemarad olyanokról, akik ezt megadnák neki.


dec. 13. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván jó vele lenniük.

Jó a szex, a fickó jómódú és viszi étterembe, wellnessbe. Művelt, intelligens a fickó, jól táncol, de otthon van a kultúrában is. Nem háklis, jó vele együtt élni, alkalmazkodó, nem trappol be sáros cipővel a szobába, nem hagyja szétszórva a levetett szennyes ruháját stb. stb.

dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, azt várják. Pláne ha a hapsi terel: nem azt mondja, hogy nem nősülök, nem akarok gyereket, hanem hogy jaj hát most nem, meg majd ha... és a nő vár, reménykedik.
dec. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, mert ezt leszámítva jó a kapcsolatuk, talán ezeket leszámítva boldog is. De lényeg, hogy számukra minden adott arra h gyerek és vagy esküvő legyen.
dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert sokan kapcsolat függők, nem tudják elképzelni hogy párkapcsolaton kívül is van élet.
dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
jelen. Mikor megtudtam, hogy nem is tartunk sehova, vmi összetört bennem. Őrülten szerettem. Még mindig nagyon szeretem, fáj elhagyni. Nem ismerek mást aki érdekelne. Innentől fogva nem hiszek az igaz szerelemben. Nagyon szerelmesek voltunk. Nem vigyázott a szerelmünkre. Nagyon fáj. Élő halott vagyok. Ez már 3 éve. Tönkretett. Egyszer talán vége lesz. De mivel lesz jobb? Nem lesz jobb
dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

5. “ igaz szerelemben. ” Így jár, akinek képzeletbeli barátai vannak!

Komolyan ilyen naivnak lenni, mint valami tinilány!

És mi az hogy nem ismersz mást? Ismerkedni kell, akkor fogsz, ha nem akkor mit vársz?

dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem igazán értem, hogy miért törvényszerű, hogy ha nem veszed el, vagy nincs gyereketek, akkor nem tartotok sehová.

Eleve hova kellene tartani?

Megszületünk,csináljuk a temérdek jelentéktelen f*szságot, amit belénk idomított a társadalom, utána meg felfordulunk.Ennyi az élet.Ha szerencséd van akkor a 2 végpont között hellyel-közzel boldog voltál.

dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es, a kérdező világosan leírta: "Azokról a nőkről beszélek, akik szeretnék ezeket."

Ha egyik fél sem akarja ezeket, akkor nem róluk szól ez a kérdés.

dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
mert szeretnék családot, szeretném, hogy ne egyedül kelljen meghalni, hanem a szeretteim körében. olyanok akik egy életen át kisírértek jóban rosszban.. Szeretet az a minden. Megvehetsz bármit de a családot nem helyettesíti senki
dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Gondolom bíznak benne h ha eleget hisztiznek, majd a pasi meggondolja magát.
dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!