Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez a mondás?

Figyelt kérdés
Általában az van, hogy randi alatt a pasi ad, kapcsolatban a nő.

#mondás #A férfi ad #A nő ad
dec. 13. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Sültbaromság...
dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan szedted? Én olyasmit hallottam, mint pl. Amit adsz azt kapsz, de még ez sem igaz mindig.
dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3. Itt gyakorin olvastam.
dec. 13. 12:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindent el kell hinni amit főleg itt olvasol? Saját véleményed nincs? Az baj.
dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Szerintem találó, ezért kérdeztem.
dec. 13. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Az közismert jelenség, hogy a férfiak hajlamosabbak belekényelmesedni egy párkapcsolatba, de ettől még nincs arról szó, hogy ne adnának a párkapcsolatban.


És az is elég furcsa elképzelés, hogy a nő ne tenné oda magát ismerkedés idején.


Aki ezt a "mondást" írta, az valószínűleg nem realizálta, hogy reggel főzni egy kávét a másiknak is (pont úgy ahogy szereti) még mielőtt ő felkelne, csak hogy neki ne kelljen ámr ezzel törődnie, az pont úgy adás, mint méregdrága csokorral beállítani ismerkedési szakaszban. Csakhát a kávés dolog eg ypárkapcsolatban a szürke hétköznapok része. De attól még adás és figylemesség. Ráadásul bőven többet ér, mint egy nyomorult virágcsokor:D

dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7. “ És az is elég furcsa elképzelés, hogy a nő ne tenné oda magát ismerkedés idején.”

😂😂😂😂😂😂😂😂

Ez jó poén volt!

dec. 13. 12:51
 9/16 anonim ***** válasza:
8, kifejtenéd?
dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9. Ugyan mit tesz oda egy nő?

Nem kell viccesnek lennie.

Nem kell hogy figyelmes legyen.

Egy forintot nem kell hogy fizessen.

Nem kell furikáznia a másikat.

Ugyan mit kell a tenni a nőnek?

Nevetni a vicceken?

Jól érezni magát?

Mi az a hu de nagy dolog amit a nő beletesz egy ismerkedésbe?

dec. 13. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!