Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, első találkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, első találkozó de beteg lett. Hogyan alkalmazkodjak ehhez?

Figyelt kérdés

Ma reggel felkelt és influenzás(vagy covid, vagy megfázás) lett... 2 hónapja tervezzük a találkozót, 2000km-re élünk egymástól. 36 órán belül találkozunk, nem akarom elkapni a betegséget, de közben meg nagyon szeretem és ezek lennének az első alkalmak mindenre: csók, ölelés, stb...

Most holnapra kivette a betegszabit, elmegy orvoshoz és reménykedünk, hogy 36 óra múlva jobban lesz, de hát tudjuk, hogy ez jóval több nap amíg kiheveri valaki. Teljesen le vagyok blokkolva, nem tudom mihez kezdjek magammal. Szeptemberben voltam nagyon beteg, nem akarom megint átélni azt a horrort amit akkor az influenzával... De ez meg egy annyira fontos találkozó és nem tudnám megállni, hogy ne legyen csók például.

Ha ti lennétek a helyemben, mit tennétek?



dec. 14. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A helyedben? Abbahagynám a bohóckodást, és keresnék egy olyan társat, akit bármikor láthatok.
dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél ki pár nap szabit pluszban, hátha jobban lesz.
dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kitana. ***** válasza:
68%
Igyon meg egy nagy teát, forró zuhany, Neocitran, egyen meg egy levél Strepsilst, meg rendeljen egy adag Mekit. Én ezt csináltam múltkor, mikor 38 fokos lázam lett, másnapra semmi bajom nem volt orrfolyáson kívül😂 Viccen kívül, talán lehet szerencsétek és neki is elmúlik hamar, nyilván a Meki nem kell, de egyen is valamit, meg sok folyadék, stb.
dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
"első találkozó" + "ezek lennének az első alkalmak mindenre" <-----> "közben meg nagyon szeretem"
dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

És ha nem távkapcsolat lenne, hanem már együtt élnétek, akkor mit csinálnál, elköltöznél otthonról, amíg beteg, vagy mi? Nyilván senki sem akar elkapni egy betegséget, de aki így fo$ik (már bocsánat) egy influenzától, az annyira mégsem akar találkozni azzal a nagy szerelmével.

Mondjuk távkapcsolatnak, amiben nem tudtok legalább havi rendszerességgel találkozni, de inkább gyakrabban (pl minden hétvégén), amúgy sincs értelme, de ez persze személyes véleményem. A fő kérdésre, hogy ha a helyedben lennék, mit tennék, az a válaszom, hogy a: nem lennék távkapcsolatban, illetve b: ha mégis, akkor összeszedném magam és találkoznék vele influenza ellenére is, max a smacizástól tartózkodnék, főznék neki egy teát, vinnék levest, mittudomén, szóval úgy alapvetően úgy bánnék vele, mint valakivel, akit szeretek. Tudod, "egészségben, betegségben", ez a hozzáállás - szerintem - régen rossz, ha csak az oltárnál jelenik meg, előtte is jól szokott esni az embernek a gondoskodás.

dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Én 15 éve beszélgetek egy kanadai nővel, néha idejön M.o-ra, de valahogy mindig elkerüljük egymást. :D

Lehet, 15 év múlva már összejön a randi.

dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Most jól le fognak pontozni, de a helyedben nem csókolódznék. Ölelni lehet, az nem gond, vigyázzon rád, hogy ne fertőzzön meg. Első személyes találkozó, aztán megint 2000 km-re mentek egymástól? Miért nem lehet a csókkal megvárni, amíg meggyógyul?
dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van 5-ös.. Hát akkor ez van, elkapom és kész. Nem fogok belehalni... Max egy betegszabit kiveszek, csak azért is félek ennyire mert most vagyok első hetes az új munkahelyemen és kicsit gáz hogy már a 2. héten betegség, de nem kívánságműsor.
dec. 14. 21:48
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyuk fel, hogy nem beteg. Hatalmas lamur, minden megtortenik. Es utana mi van? Hany napig tart ez, hany honap mulva latod ujra?

Megfazast elkapni sem erdemes, es aki szarul van, annak szerintem bedugult orral csokolozni nincs kedve.

Nem a megfazas itt az akadaly, az csak egy szep kaland akadalya, de kapcsolate nem lehet.

dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
#8 Jajj, ezek a túlparázások. Mint mikor valaki ott szorong órákat mert nem mer kimenni a wc-re, mert látják hogy odamegy..
dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!