Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég súlyosan elkezdtem hízni. Egyrészt lesérültem és most a sportnak annyi egy időre. Másrészt egészségügyi okokból olyan gyógyszert kell szednem, ami hízást eredményez. Barátnőm pedig látszólag ezt nagyon élvezni. Mármint nem a bajaimat, hanem hogy hízok. Már amikor az orvos mondta, hogy hízás várható, akkor mondta nekem miután kijöttünk nevetve, hogy még a végén kisgömböc leszek. Fél év alatt nagyjából 20 kilót híztam, és az ezzel járó kellemetlenségeken rendszeresen nevetőgörcsöt kap (ilyen pl az, amikor nem ér rajtam körbe az ing, vagy nehezen tudom felvenni a cipőm, mert olyan, mintha a hasam helyén lenne egy óriási labda..). Amikor megmértük a súlyom, akkor egyszerre volt az arcán ámulat és vigyor, és megkérdezte, hogy voltam-e már valaha ekkora?

Elmondása szerint nem a káromon nevet, csak soha nem gondolta volna hogy én valaha is el fogok hízni, és szerinte viccesek ezek a szituációk.


Ezt miért csinálhatja? Nem hiszem, hogy megalázás lenne a célja, vagy hogy jobban ösztökéljen a fogyásra, mert olyan pozitivitás árad belőle ilyenkor, mintha ez egy jó dolog lenne.. Tetszene neki, hogy testesebb vagyok?


dec. 15. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Használd ki hogy nem veszekedős és duzzogós a légkör és tedd fel neki ezt a kérdést. Lehet tetszik neki, lehet vicces neki.
dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem viccesnek tartja. Ami nagyon gáz.
dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet tetszik neki, lehet viccesnek találja a szituációkat, lehet aranyosnak gondol. Kérdezd meg, az a legegyszerűbb.

Velem is volt ilyen. Meghíztam bizonyos okokból, barátnőm oda-vissza volt értem, hogy mennyire jól áll, olyan vagyok mint egy "cuki maci", kényelmesebb hozzámbújni este, hát ő így nagyon kíván, meg ilyenek. Aztán amikor lefogytam, akkor meg az tetszett neki ennyire. :D Szerintem csak nagyon szerelmes volt akkor éppen. (Meg most is, de most a súlyváltozásról beszélek)

dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nyafogsz? Örülj neki, h a hízásod ellenére egyáltalán van melletted valaki. Fordított esetben sok pasi ilyenkor a nő szemébe hazudik és felrekúr. Veled van, nem hagyott egyedül, nem kell egyedül szenvedned a világban, örülj neki!
dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk abban igazuk van az előttem szólóknak, hogy inkább ez, minthogy b.ssza az agyadat miatta.

De őszintén, szerintem ez akkor is kicsit megalázó.

dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, és egy kérdést tegyél fel magadnak: fordított esetben vajon te is megmosolyoghatnád a bnődet, tehetnél rá megjegyzést?

Van egy erős gyanúm, hogy megint kettős mércével állunk szemben....


Előző voltam.

dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tapintatlanság, bár én amúgy is minden szrt magamra veszek. De én részemről ez nem helyén való főleg ha nem is tehetsz róla. Nem tisztel és elkell neki mondani hogy ha jóból is mondja de tolerálja ezt mert nem te akartad hogy ez így legyen, és előbb utóbb ha nem is szólsz de valahol önértékelésbe fog megmutatkozni. A végén még cinikusnak veszed. Még itt csírájában szólj neki hogy ez tiszteletlen. Nem szép dolog.
dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!