Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom ( nő)?

Figyelt kérdés
41 éves férfi vagyok, 2 hónapj vagyok együtt egy gyermekes nővel aki 50 éves, és egy 11 éves lánya van. Mindenbe beleköt ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő azt elvárná , pedig alkalmazkodó típus vagyok. Ha valamit hibázok ( pl.: kések 10 percet valahonnan) rögtön szekál azzal hogy ,, még erre is képtelen vagyok hogy a gyerekért az iskolába menjek időben...csak azért kapom ezt , mert 1-2 x elkéstem a gyerekért menni a tanítás után. Én tartom el őket 2 hónapja, velük lakom, a párom nem dolgozik mert 50 évesen nem kell senkinek. Most nagy nehezen felvették egy helyre dolgozni....A lényeget még hozzá teszem: Én tartottam el őket 2 hónapig úgy, hogy édesanyámtól is kelett pluszba kölcsön kérnem mert nem jöttünk ki az én pénzemből ( ezt ő is tudja). Pár hete kapott családi pótlékot, meg az ő anyjától pénzt. Megemlítettem neki hogy kellene az én anyámnak pár dolgot vásárolni mert elfogyott a nyugdíja ( tej , kenyér, tojás). Erre a párom ennyit válaszolt; mi képzelsz, én tartsam el anyádat? Annyira szíven szúrt ez a mondat, hogy elkezdtem remegni az idegtől és sírni...erre a párom flegmán annyit mondott: milyen férfi vagy te hogy sírsz? Miért kell így reagálni erre? Nem beszéltünk 3 napig egymással ( együtt lakunk az ő garzon lakásában) A kis lánya szeret engem mintha az édesapja lennék. A párom meg nem tudom hogy szeret, vagy csak kihasznál, azt hajtogatja nekem, hogyha én nem laknék velük, akkor a gazdag anyja támogatná őt mindenben, mondtam neki hogy elmegyek, azt meg nem akarja. Néha kényérre lehet őt kenni, néha meg olyan mint az ördög. Sosem ismeri be ha hibázott, sosem kér bocsánatot és szerintem nincs érzelmi felelősség benne. Állandóan szidja a magyarokat ( ő orosz nő). Majdnem mindenki hülye ebben az országban neki. 35 éve itt él, 2-3 roma barátja van csak. Nem tudott beilleszkedni, sem tisztán magyarul beszélni .Ez a viselkedés szerintetek nem nárcisztikus személyiségzavar?

nov. 9. 07:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a viselkedésének a neve, de ha jót akarsz magadnak gyorsan lelépsz.
nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ennek a kapcsolatnak SEMMI jövöje sincs, neki nem pár kell, hanem szolga
nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy katyvasz kaotikus kapcsolat. Szerintem lépj ki. Ha ilyen filléres gondjaitok kezdenek lenni es mar egymas szemét lassan kiszúrjátok 10 fillérért, es megy a hibáztatás, lenyomás mindenért, itt szeretet nincs egymas iránt.

Hogy miért nincs ? Nem tudom

De hogy egy szeretet nélküli kapcsolatban szabad e élni ? Abszolút nem. Tönkre mesz meg akkor is ha nem veszekedtek. Ennek semmi értelme, csak lelkileg legyengít, lehúz energetikailag

nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen kérdés? Miért vagy még vele? Élvezed, ha csicskáztat?
nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez a nő egyáltalán nem tisztel téged. Ilyen ember mellett fölösleges maradni, ez nem szeretet amit művel. Inkább kihasználásnak tűnik. És amúgy is megkeseredett és gonosz a hozzáállása. Az utolsó kérdésedre: de, ezek nárcisztikus személyiségvonások is lehetnek. De ha nem skatulyázzuk be, akkor is azt mondom, hogy ennek a kapcsolatnak így nincs értelme. Most menekülj még, mert ez a nő ki fog csinálni téged! Hidd el, többet érdemelsz, és fogsz sokkal jobbat találni nála! Drukkolok!
nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?? Szeretsz szenvedni?
nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem alap neked hogy ott hagyod a fenébe?

A gyerek 2 hónap nem szeret úgy mint az apját. Nem vagy az apja, nem kell érte menned, nem kell őket eltartani.

nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre hogy csak az eltartásért kellesz?
nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Jó korán ébrednek a mesemondók.
nov. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Meg is lepődtem volna, ha nem szerepel benne, hogy ez a nárcisztikus személyiségzavar. Nem, ezt nem te és nem is a gyakori diagnosztizálja.


"párom nem dolgozik mert 50 évesen nem kell senkinek"

Lényeg, hogy neked kell, vele vagy.

De amúgy szép mese így korán reggel.

nov. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!