Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene változtatnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene változtatnom a helyzeten és saját magamon, ha már nem találok megoldást?

Figyelt kérdés

Párommal elég sokat veszekedtunk úgy nyár környékén. Azóta bizonyos nézeleteltérések megoldódtak. Nem mondom, hogy nem reagáltam túl néha a dolgokat, de az esetek többségében jogos volt, amiért ki voltam akadva. Nem bánom, hogy megoldottuk a problémákat, de lehet ahelyett hogy sokat papoltam arról mi miért van, miért lenne jobb másképp, miért zavar, miért helytelen valami, inkább fogtam volna a sátorfámat és lelépek.

Időbe telt, mire belátta hogy ha engem akar, akkor kellenek a kompromisszumok, mert nem szeretne elveszíteni és velem tervez.

Azóta viszont sajnos egy dolog nem változott, mégpedig az intimitás. Emiatt is veszekedtünk már és sajnos ez még mindíg vita téma. Majd utoljára megkaptam, hogy hogyan is akarna velem lefeküdni, ha folyton csak pofázok. Tudom, hogy a veszekedés sokat ront ilyen téren, de mikor jól megvoltunk, akkor is húzódott több mint egy hétre, két hétre is. És hát ilyenkor belembujt az ördög és nem tudtam szó nélkül hagyni, amiből vita lett, gyanusitgatas. Úgy érzem már nem tudom helyzrehozni.

Ha letelik bizonyos idő, általában kezdeményez, helyzettől függően. Vagy azert mert már neki is hiányzik vagy mert nem akarja hogy szóvá tegyem vagy mert előtte beszóltam miatta. Próbáltam sokszor türelmes lenni, tehát nem csak egy hárpia vagyok mint az leszűrhető az előzőkből, de azt is elhiszem hogy már ez annyira idegesito lehet hogy a kedve elmegy.

Most igazából csak várok...de mire? Ha megint lesz valami úgyis legközelebb megint úgy két hét és frusztrált vagyok emiatt majd odabököm neki amit gondolok. Nagyon nehéz megállni, nagyon nagyon.

Az utóbbi után, mikor azt mondta mégis hogy gondolom hogy így van kedve hozzám, egyszer próbálkozott, de nem voltam rá vevő. Ugyanis mikor aznap beszéltünk, este mondtam hogy megint így lett lezárva ez a nap is, most már örülhet, nem lesz rá szükségem nekem sem. Végül azt kaptam rá hogy de amúgy van kedve meg bújjak vissza hozzá, de nem tettem. Így tartom magam, mert mi

értelme van...akkor mikor neki kedve van, akkor van valami, ha nekem van az nem számít.

Nem akarok bosszúskodni, de már tényleg nincs semmi jó kilátásom. Nincs is ezzel konkrét célom, mert mi is legyen ha ő így érez.

Ezen kívül minden este agyon ölelget, szeretget, összebújva akar elaludni, felkelni. Iszonyat nehéz a tudat hogy szeret, de képtelen lefeküdni, velem, mert "pofáztam" sokat.

Valami jótanács? Próbálok nem pofázni, de azért rosszul is esik ez az egész.

Köszönöm az értelmes válaszokat és kérem azt aki bunkóskodna inkabb ugorjon vissza a többi kérdézhez.

29 évesek vagyunk



dec. 15. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írjam, hogy pszichológus, párterápia? Szeretitek egymást, vagy csak ragaszkodtok a múlthoz? Igazából ezen múlik. Ha a válasz az utóbbi akkor fölösleges szakember bevonása. Inkább szét kéne menni.
dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást tényleg.

Nem hinném hogy ő valaha rászedhető lenne párterápiára. Én még hamarabb, de én sem igazán hajlok afelé. Pedig biztosan sokaknak segít.

dec. 15. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem szeretet/szerelem hanem toxikus kötődés egymáshoz.
dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy adjak tanácsot, ha azt sem tudom, hogy mik az ALAP okai a bajnak?

Azaz: Min balhéztok?

dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen ez egy rossz kapcsolatnak tunik. Barati szinten uzemel, csak kozos az agyatok. AZ latszik, hogy multatok nem rozsas, jelenetek nincs, jovotok nem is lesz. Ha szeretne barmit is toled, akkor kapaszkodna az utolso szalmaszalba is, ha parterapia, akkor abba. Tudtok jobbat? Nem. Ebbol viszont vilagos a szandek, mert az szamit igazan, a tobbi csak a langyos viz fenntartasara iranyul. Es lass csodat, az o celja a langyos viz megvan, eleg jo ahhoz, hogy ne akarjon valtoztatni, a te celod meg lesz szrva, nem erdekli. Lehetoleg ne is mondd, maradj csendben, amig o a vizben uldogel. Tisztelni sem tisztel, a szohasznalata, az egyutterzes hianya, a rad tolt felelosseg kivaloan mutatja. Marpedig tisztelet nelkul nem fog mukodni egyetlen egeszseges kapcsolat sem. Nem egeszseges kapcsolatok viszont tomkelegevel mukodnek igy. Ha jo kapcsolatot szeretnel, ahhoz elobb minimum le kene cserelned az egyik szereplot. Rosszabb esetben a masikat is, de en megelolegzem az irasod alapjan, hogy nem az gyengebb lancszem.
dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedben csak azt írod, ő hányszor-hogyan kezdeményezett vagy épp nem tette. Kierőszakolni nem tudod belőle, de te is kezdeményezhetsz. Megfogalmaztad, hogy frusztrál az intimitás hiánya. De a másiknak is szüksége van rá… Ha folyamatosan “pofázol” és nem is kezdeményezel az ő oldaláról is feltehető a kérdés hogy vár de mire? Ha kezdeményez is kipattansz az ágyból.

Kell változtatnod magadon…

dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!