Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet változtatni egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változtatni egy 22 éves fiút, akit többnyire csak a saját szeszélyei érdekelnek?

Figyelt kérdés
A barátom otthon mindent leszar, csak a pecázás meg a haverok meg a vadászat(állatokra) érdeklik,itthon meg lusta csinálni bármit.Néha nagy nehezen nekiáll, de félbehagyja a munkát és el is felejti.Félek nem jutok vele egyről a kettőre.1 éve vagyunk együtt, szerettem volna közös jövőt tervezni vele,de kezdek kétségbe esni hogy szomorú jövő elé néznék vele.Lehet még rajta változtatni?
2008. aug. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát, egy 22 éves embert nem igazán lehet megváltoztatni...
2008. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos szerintem se :( enyhiteni lehet, "megnevelni" egy kicsit vagy varni mig magatol megvaltozik, de ez nem vszinu. ha papucs ala is kerul, ugyis mindig a szeszelyei fogjak igazan erdekelni,foglalkoztatni, te meg csak idegeskedsz es szomorkodsz majd otthon. minden esetre, ne csak ezt az oldalat vedd figyelembe mikor merlegelsz, de igy nehez lesz mellette.
2008. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet, és nem is szabad. Vagy úgy szereted, ahogy van, vagy sehogy. Én tudom, engem már akartak elég drasztikusan megnevelni, volt, amiben hajlandó voltam változni, de amikor elegem lett ebből az átformálásból, akkor a régi "rossz" szokásaim még durvábban tértek vissza. Mondjuk én lány vagyok, és nem is ilyen dolgokról szólt az átnevelés.
2008. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a fenébe egy szép napon, a nyakán 6 kiló mosogatnivalóval meg 10 kiló szennyessel. Ha igazán szeret, és jelentesz is neki valami, utánadmegy, és remélhetőleg nem a szennyes miatt...
2008. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztatni nem fogod tudni. Viszont ráveheted, hogy kedve ellenére ne menjen el annyit a haverokkal és segítsen otthon. Egy felnőtt ember nem kizárólag azt teszi, amihez kedve van, többek között ebben különbözik egy óvodástól.
2008. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Asszem tudok neked segíteni. " Töröld fel a szart utána. " Érted mire gondolok? Arra hogy üljetek le beszélgetni, bár a lányok azt másra használnák leginkább.
2008. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!