Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt cikinek?

Figyelt kérdés

Nem tudok elmenni a páromnál wc-re. Ma reggel óta rohadt szarul vagyok, mert minden baja van a hasamnak, mégse tudok elmenni.


Közben meg látom vagyis tudom más nők ezt sokkal lazábban veszik. Hogy tudnám én is könnyebben venni?


Valamit írjatok légyszi hogy ez nálam is átkattanjon mert megőrülök már és elrontja a napom.



dec. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Szemét leszek most, hashajtó. Nem fogod tudni visszatartani, ha akarod sem.
dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy erőt veszel vagy úgy jász mint én. Párombolyan lakásban lakik, ahol a hálóval szemben van a wc és hangos zene megy a hálóban olusz a telefonomon ha wc-re kell mennem. Legelőször szóltam neki hogy fáj a hasam wc-re kell mennem és legyen szíves ne jöjjön ki a szobából. Azóta csak simán megkérem hogy maradjon bent egy picit. Ő lazán veszi, de nekem kellenek ezek a procedúrák.
dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő is kakil, illatosító létezik, nem fogja hallgatni ahogy kakilsz.
dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mosdó ügyek minden élőlénynél természetes folyamat. Ha a barátod nem egy óvodás szintjén van aki ezen jót röhög, akkor sehogy sem problémázik ezen. De ne tartsd vissza. Ez nem lehet kiábrándulás vagy válóok egy kapcsolatban. Csak egyszer szándd rá magad aztán nem fog érdekelni. A barátod is ugyanúgy elmegy. És az övé sem különb mint bármelyik másik emberé.
dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!