Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cikinek érzem a páromat? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek érzem a páromat? Hogy motiváljam egy kicsit?

Figyelt kérdés

Én olyan családból jövök, ahol mindenkinek megvan a saját karrierje, tesz azért, hogy előrébb jusson az életben. Mindig tervez, új dolgokba kezd stb. Így nekem is az volt a természetes, hogy érettségi után is kezdek magammal valamit...

Jelenleg negyedéves joghallgató vagyok, mellette már 1,5 éve dolgozom is az édesapám irodájában.


A párom viszont csak úgy elvan, mindenhez úgy áll, hogy "majd lesz valahogy". Érettségi után, 7 éve, megcsinált egy okj képzést, de ennyi. Elkezdett egy egyetemi szakot vidéken utána, amit nem is értettem. Azt sem, hogy miért vidéken, meg azt sem, hogy miért azt a szakot választotta, mikor nem is érdekelte... De hogy az majd milyen jó lesz, mert legalább kollégistaként valamennyire függetlenedik a szüleitől, nem fogja azt hallgatni mindig, hogy mennyi pénzben van és saját maga ura lesz ott. Ennek az lett a vége, hogy 2 hónap után már otthagyta és a szüleivel is összeveszett, mert ők erőltették volna, hogy járjon ki legalább egy félévet. Azóta dolgozik, ilyen call centeres munkákat vállal, vagy felszolgál... Most pl. a hely, ahol dolgozik, sanszos, hogy be fog zárni 1-2 hónapon belül. Mondtam, hogy keressen munkát már most, vagy legalább nézelődjön, erre hogy őt ez nem érdekli, le is sz_-rja az egészet és majd lesz valahogy, éhen csak nem hal. Nyilván nem hal éhen, mert én hetente 75-80 ezerért csinálok nagybevásárlást, úgy elég nehéz lenne éhen halni.


Nagyon zavar, hogy itt van majdnem 27 évesen és az a cél, hogy ne haljon éhen. Nem azt mondom, hogy most végezzen el egy orvosit hirtelenjében, de örülnék neki, ha kezdene magával valamit. Akárhányszor ezt felhozom, ki van akadva, hogy hagyjam már ezzel békén, ne legyek olyan, mint az anyjáék és ő egész életében azt látta, hogy a két nővére mellett sosem volt elég, miért éreztetem én is ezt vele.

De nem járunk randizni, mert neki nincs pénze, ha meg én fizetnék, az számára megalázó. Fogalmam sincs, mikor voltunk együtt nyaralni, vagy mikor utaztunk, mert neki arra nincs felesleges pénze. Ha meg én utazom barátnőkkel, családdal, meg van sértődve.

Nekem ez már tényleg ciki, hogy semmit nem halad az életben, semmi előrelépést nem tesz azért, hogy jobb állást kapjon több fizetéssel. Ha mondom, hogy esetleg a szüleim szólhatnának néhány helyen az érdekében, az sem jó neki, mert hogy biztos nem kér szívességet tőlük...


2022. szept. 13. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

roviden: sehogy. az ilyen luzerekkel sokra nem mesz.

vagy elfogadod, hogy ilyen es remelhetoleg jo az agyban, vagy majd 5 ev mulva fogod kirakni amikor szembejon valaki aki tobb teren is jobb, mint o.


vagy kirakod most es sporoltal magadnak 5 evet. ha mar 4-ed eves vagy, akkor lassan vegzel, irany a nagybetus elet, o csak utanfuto lesz mindig mogotted, felnezni nem fogsz ra.

2022. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod motiválni, ő ilyen, ezért jöttél vele össze, gondolom valahol izgalmas volt ez a hozzáállás.
2022. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyik exem is egy ilyen lusta disznó volt. Kb minden munka büdös volt neki az anyja tartotta el még 30 évesen is. Nem hiába ex. Javaslom fontold át te is mert az életben nem haladsz vele majd sehova.
2022. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

te egy jogászcsaládból származol, annak minden előnyét és tőkéjét (gazdasági, kulturális, társadalmi, szimbolikus) birtokolva és kimaxolva.


az ő családi háttere, szocioökonómiai és szociokulturális milyen?

ezt is vedd figyelembe!

2022. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Miert pocsékolod az idődet nőkent egy ilyen semmirekellő pasira?
2022. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Kezdetnek ne vásárolj heti 80 ezerért. Reggelire veszel 2-2 zsemlét, 1 tálcás szalámit, 2 db paprikát. Ebédre semmi azzal a címszóval, h úgysem esztek otthon. Vacsira ugyanaz, mint reggelre. Rezsit szigorúan ketteosztani. Egy idő után rájon a dolgokra.

Amugy nem értem, h tudsz ezekutan is felnezni ra és szexelni vele. Én nem tudnék.

2022. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágyban jó, akkor oké, szexkapcsolatnak megfelelne, de többnek? :d
2022. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo egyaltalan mi ertelme ennek a kapcsolatnak? A legszebb eveid arra mennek el hogy te vasarolsz egy ferfira, se randi, se utazas, se kozos jovo? Raadasul aki igy all a dolgokhoz az erosen ketlem hogy amugy erdeklodo, nyitott, fejlodesre motivalt szemelyiseg szoval mirol beszelgettek egyaltalan? Hogy mukodik ez a kapcsolat?


Amugy bocs de oszinte leszek, ennek igy nincs jovoje. Par eve vegeztem az egyetemen alapszakon meg ismertem ilyen parokat ahol ekkora kulonbseg volt, mesterszakra mar kb mindegyik veget ert mert annyira lehuzta oket a masik ember..

2022. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha cikinek érzed őt, nem tudod tisztelni. Így nem látom értelmét a kapcsolatnak.
2022. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én azt értem, hogyan tudsz rá férfiként nezni..egy ilyen csóró senkire..
2022. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!