Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit/mennyit teszel/tehetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit/mennyit teszel/tehetsz be, a nevelt gyereked eltartásába, anyagilag, és mit várhatsz cserébe?

Figyelt kérdés
Mert itt pl. érdekesek a válaszok, vagy inkább bicskanyitogatóak, és kiábrándítóak a mostoha oldaláról nézve, és nem csodálom, hogy sokan elrettennek a gyerekes emberrel való ismerkedéstől.

dec. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

A feleségemnek két gyereke volt, mikor megismertem.

Most már három gyerekünk van. Úgy szeretem őket is, mint a sajátom.

Az anyagi része: a feleségem eddig is el tudott tartani két gyereket, egyedül. A jég hátán is megél, olyan típus. Persze kapjuk a 3 gyerek után az adókedvezményt, családi pótlékot, és a 100 ezer gyerektartást a két nagyra. A feleségem házában lakunk. Figyelj öreg, nem azt mondom, hogy a pénz miatt vagyok vele, félre ne érts! Tényleg nagyszerű nő. De anyagilag vastagon jobban kijövünk így, mint amíg egyedül éltem egy albérletben.

Nem minden egyedülálló anya lepukkant putrisori segélyes. Te tudod, hogy melyik csoportból tudsz válogatni.

dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm a korrekt válaszod. Én azt a részt nem értem, ami a belinkelt kérdésnél is sok, állítólag női válaszolótól előjön, hogy ők, ha nem lenne pénzük sem fogadnák el az új pasijuk pénzét a gyerekre. Persze nyilván ez kamuzás, mert elfogadnák, de legyünk őszinték, ha a párodnak (És mindegy, hogy ki a nő és ki a férfi a kapcsolatban.) nem telik pl. a gyermeke oktatására, akkor a másik félnek is érdeke, hogy ő fizesse a képzést, hiszen inkább kifizetek X összeget egy sulira vagy tanfolyásra, mintsem itt üljön majd a 2X vagy 3X éves nevelt gyerekem, és sipítozzon, hogy nincs meló, meg mit képzelek én, a lelketlen cégek elvárnák tőle a heti 5 napos, 8-10-12 órás melót.
dec. 17. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Te ugyse teszel semmit bele, igy a hergelesen kivul semmi celja a kerdesnek, nyugodtan torolheto.
dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nézd, azt az egyet nem lehet elmondani a Drágámról, hogy hasítana matekból. A legnagyobb gyerekkel is én ültem le tanulni, mikor nehezen ment neki a gimis matek.

Ma egyetemen tanul, mellette dolgozik is. Ott, ahol a vér szerinti apja is, szóval nem állítom, hogy nem volt hátszele minden irányból.

A középső gyerek is gimibe jár, vele is én matekozok. Ő inkább humán beállítottságú, mérnök például egész biztosan nem lesz. Viszont az anyja nyelvtudását és rajztehetségét örökölte. Ugyanolyan jól tudja manipulálni az embereket. Szerintem ő sem 12 órás szalagmunkán végzi.

A legkisebb, a közös gyerek, külsőre és belsőre rám is ütött. Már most hatalmas lókötő. Vele szerintem több bajunk lesz, mint öt másikkal együtt véve. Mi van, ha pont a saját vérem lesz az, aki 3x évesen annyit tud, hogy a csajokat szidja a gyakorin? Dobjam ki? Váljak el? Vagy szerinted hogy kell kezelni?

Írtam: úgy szeretem a nevelt gyerekeim, mint a sajátom. 12 éve nevelem őket, szívvel lélekkel. Engem hívnak apának, amire rohadt büszke vagyok.

dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elrettenes de nagy feleloseg egy gyerek , akkor is ha nem sajatja valakinek.
dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Mit keres a milf és a femináci a kulcsszavak között? Fordítva nem lehet, hogy a nőnek kell elviselni apuka gyerekét meg a kötekedő exasszonyt? Ha nem akarod más gyerekét nevelgetni, akkor keress olyan hölgyet, aki még nem szült. Ja, hogy ők elzavarnak a búsba és szóba sem állnak veled. Hàt igen, mondjuk tisztelettel kellene bánni a nőkkek és akkor nem csak azok maradnának, akik elváltak meg gyerekesek.
dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem vár el senkitől semmit. A kapcsolat elején eldöntöd, hogy el tudod-e fogadni a másikat a csaladjával együtt vagy sem. A nőnek is el kell fogadnia a te családod, az anyád, a tesód, a kutyád, a macskád, a haverjaid.

Személy szerint több házasságot láttam tönkremenni a haverok vagy az anyós, mint a hozott gyerek miatt.

De senki sem várja el, hogy kisgyerekes nőkkel kezdj, ha nem tudod őket elfogadni. Hidd el, nem fognak a szerelmükkel üldözni téged! Boldogan elvannak nélküled.

dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk közös felügyelet van, a gyerekem apja vastagon beszáll a gyerek nevelésébe és a vele kapcsolatos költségekbe.

Ha nyaralni vagy valami programra megyünk, akkor vagy az van, higy kétharmad-egyharmad arányban osztozunk a költségeken (vagyis én fizetem a magamét meg a gyerekét és a párom is a sajátját), vagy egyik programot én állom, a másikat ő, de én a hármasban töltött programokat vállalom be, ő meg azt fizeti, amikor mi kettesben vagyunk.

Nem szól bele a gyerek nevelésébe max. annyiban, hogy NEKEM négyszemközt elmondja, hogy szerinte egy konkrét problémát hogy lehetne hatékonyan megoldani a gyerekkel kapcsolatban. Ugyanúgy, ahogy mondjuk egy munkahelyi probléma esetében is tenné. De ahogy a munkahelyemre sem jön be és beszél a nevemben a főnökömmel, a gyerekkel kapcsolatos ügyeket sem oldja meg helyettem. Ha meg a gyerekemnek bármi nagyobb költségű dologra van szüksége és nekem nincs rá elég fedezetem, akkor a gyereknek van apja és van három élő nagyszülője, akik bármikor támogatják. Sőt, a nagyszülők pont az olyan esetekre, amikor nagyobb kiadás van, már jó előre tettek félre, a gyerekemnek milliói vannak a bankban.

dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!