Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elméleti kérdés, de belemennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés, de belemennél a saját és/vagy a párod kedvéért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már az alapelvetés is nevetséges itt, hiszen a Gyakori felhasználók mind több diplomás, milliókat kereső, saját luxusingatlannal rendelkező személyek, de azért megkérdem.


Egy település, idehaza, INGYEN, felajánl nem luxus, de nem is putri szintű, azonnal költözhető lakásokat/házakat, INGYEN, fiatal házasoknak.

Cserébe csak néhány apróságot kérnek.

- Minimum 2 gyerek, akik a helyi bölcsi - ovi - suli tanulói lesznek.

- Mind a ketten dolgozzatok.

- 20 évig a településen lakjatok.

Ha nem lesz baba, vagy nem 2, vagy máshová jár, X összeg "bánatpénz" jár a településnek. Ha 20 évnél korábban elköltöztök, akkor is fizetni kell...mondjuk...3M/év díjat.


A gyerekek soron kívül fel lesznek véve az oktatásba. A lakás korrekt. C nincs, a polgárőrség ütőképesen megoldotta és megoldja, ahogy vidéken szoktuk. Jó levegő, erdő, víz, közel az autópálya, így ha jó kocsid van, 1 óra és akár Budapesten vagy a melódban. A körzeti rendőr és körzeti doki..."rugalmas ügyintéző", ha kell valami, vagy odalépsz a kocsinak. :)

Szóval, korrekt kis közösség, összetartó.


Élnél a lehetőséggel, ha a párod akarná, és tudnád, hogy önerőre, majd hitelre alig van esélyetek. Vagy nem elég nagy a bizalom a kapcsolatod iránt???


Na, velkomhóm? :)



(Az ilyen: "ÜgyvéGY vagyok, megtámadom a szerződést..." válaszokat hanyagoljuk. Ez csak elméleti kérdés. Meg tört már el térde ügyvédeknek is.)



dec. 18. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
36%

19! Meg mindenki más is.

Vidéken három szobás Kádár-kockát kapsz pár millióért!

dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarnék gyereket sem. Nem vagyok se diplomás, se 2.5 millát kereső akárki, de nekem visszalépés lenne vidék. Vagyis inkább hátralépés, mert soha nem éltem vidéken.
dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
86%
A két gyerek nekem sok, és nem szívesen laknék vidéken.
dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 A kérdező kommentje:

MINDENKI!


És mit mondanál a párodnak, miért nem? És ha nem, mi a terved arra, hogy legyen saját lakásod(otok)?

dec. 18. 17:04
 25/90 anonim ***** válasza:
89%

Kèrdező. Nem mindenki költözik el piripocsra meg lipotfalvákra csak mert ott olcsóbbak a házak!

Inkább még az albérlet is de infrastrukturált helyen.

dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
84%

24

Hogyhogy mit mondanék a páromnak? Nem tartozom neki az életem és a terveim telejs megváltoztatásával.

dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
70%

#24: Mi az hogy mit mondanál? Akinek fontos ez a téma, az ismerkedés során úgy is rákérdez ezekre, mindenki más meg így járt. Én utólag nem fogok magyarázkodni emiatt.


Arról nem is beszélve, hogy sokan örökölnek szülőktől, lakást, pénzt, ha más nem jöhet szóba. De ha még gyerekem sincs, nem is tervezünk mostanában, akkor milyen jogon kéri ezt számon rajtam?

dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 A kérdező kommentje:
25. Több mérnök ismerős - munkatárs - barát állította, hogy sosem megy el Budapestről. Most meg majd mind Debrecenben lakik vagy keres lakást, vagy a város környékén, mert Debrecen NAGYON DURVÁN drága lett.
dec. 18. 17:14
 29/90 anonim ***** válasza:
86%
Fene ss akarna hajnal 5 kor bejárni az isten háta mögötti helyekrol. A gyerekemnek se szánnám ezt az életet.
dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 A kérdező kommentje:
29. Budapesten belül is simán leutazol 1,5 - 2 órát.
dec. 18. 17:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!