Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elméleti kérdés, de belemennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés, de belemennél a saját és/vagy a párod kedvéért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már az alapelvetés is nevetséges itt, hiszen a Gyakori felhasználók mind több diplomás, milliókat kereső, saját luxusingatlannal rendelkező személyek, de azért megkérdem.


Egy település, idehaza, INGYEN, felajánl nem luxus, de nem is putri szintű, azonnal költözhető lakásokat/házakat, INGYEN, fiatal házasoknak.

Cserébe csak néhány apróságot kérnek.

- Minimum 2 gyerek, akik a helyi bölcsi - ovi - suli tanulói lesznek.

- Mind a ketten dolgozzatok.

- 20 évig a településen lakjatok.

Ha nem lesz baba, vagy nem 2, vagy máshová jár, X összeg "bánatpénz" jár a településnek. Ha 20 évnél korábban elköltöztök, akkor is fizetni kell...mondjuk...3M/év díjat.


A gyerekek soron kívül fel lesznek véve az oktatásba. A lakás korrekt. C nincs, a polgárőrség ütőképesen megoldotta és megoldja, ahogy vidéken szoktuk. Jó levegő, erdő, víz, közel az autópálya, így ha jó kocsid van, 1 óra és akár Budapesten vagy a melódban. A körzeti rendőr és körzeti doki..."rugalmas ügyintéző", ha kell valami, vagy odalépsz a kocsinak. :)

Szóval, korrekt kis közösség, összetartó.


Élnél a lehetőséggel, ha a párod akarná, és tudnád, hogy önerőre, majd hitelre alig van esélyetek. Vagy nem elég nagy a bizalom a kapcsolatod iránt???


Na, velkomhóm? :)



(Az ilyen: "ÜgyvéGY vagyok, megtámadom a szerződést..." válaszokat hanyagoljuk. Ez csak elméleti kérdés. Meg tört már el térde ügyvédeknek is.)



dec. 18. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
73%
#81 panelosok vagyunk. De pl mindkettőnk szülei kertesben élnek, oda mehetnénk. Meg ha majd úgy néz ki hogy káosz lesz, akkor eladom a pesti lakásom és veszek belőle 20 kertes kulipintyót vidéken. De amúgy azért akkora telek még vannak itthon, hogy kertesben is éhen halsz tavaszig.
dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még belegondolva, ha éhezésig jut a világ, akkor nem a lakás/kertes ház lesz a legnagyobb választóvonal. Hanem hogy kinek van annyi lélekjelenléte, fizikai ereje hogy kinyírja a másikat a kajáért. Tarthatsz te tyúkot, de miből gondolod hogy a szomszéd nem vágja át este a torkodat a tojásért ha a gyerekei kajáltatása a tét?

Ha már ez az elképzelt jövőkép (és sajnos simán lehet hogy a reális jövőkép), akkor inkább nulla gyereket kéne csinálni.

dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
100%

82#


Vagy hogy ki képes életben maradni áram/gáz nélkül "őskori" körülmények között ;-)

dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
Na igen. Ilyenkor bánom hogy egyet is szültem. De remélem nem a legrosszabb forgatókönyv igazolódik majd be.
dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:

84#


Azt én is...ugyanakkor mindig minden körülmények között szültek a nők régen is.


Itt általában arra gondoltam, hogy arra haladunk hogy teljesen a kiszolgáltatottság felé halad az emberiseg: egyre kevésbé használunk kp-t, teljes mértékben a közműre hagyatkozva, banki hitelesekről nem is beszélve.

Mi úgy alakitjuk az életünket, hogy teljesen függetlenek tudjunk maradni ha bármi lenne.

Az MI-nek köszönhetően es úgy általában hogy minden elektronikusan van kezelve, egy gombnyomással el tudnak lehetetleníteni.

dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban már egyszerűen nem tudod úgy alakítani az életed, hogy független tudj maradni. Vagy mi az elved erre? Mert oké, hogy van fúrt kutunk, de árammal működik a szivattyú. Oké, hogy van napelemünk, de az szigetüzemben működni egyelőre nem képes és kb. b*szhatom mondjuk télen. Nincs egy erdőm, amit tervezetten tudok írtani és telepíteni a fűtéshez, orvosi segítségre szorulok, ha megbetegszem, nem lehet kilógni a rendszerből (pl. nem iskoláztatom a gyereket), stb.

Szóval szép dolog ez a vissza a múltba téma, a férjem is nagy "hívője", de mindig eljön az a pont, hogy ez már nem működik és zömében miattunk, emberek miatt nem működik. A kérdés, hogy baj-e, hogy nem működik? Szerintem lehet tartani egy ésszzerű arany közepet. Ha katasztrófa lenne, én is úgy sejtem, hogy előbb nyírnak ki az állataidért, meg a termésedért, minthogy te veregetni tudnád a melledet, hogy te megmondtad/megtetted... Akkor meg mi értelme? És tippre legelőször a panelosok özönlenének vidékre a túlélésért nyírbálni. ;) Mintha lenne is egy ilyen film.

dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
80: Van kertem Bp. melletti településen, ahhoz nem kell a világ végére menni. Plusz ha minden kötél szakad, az agglomerációban lévő ház árából tudnék venni több tanyát. Nem is kellene termelnem semmit, ha megszűnik a pénz, mert kiadnám a tanyákat és lakhatásért terményt kérnék. :D
dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
26%
A túlélés - kert témához. Nem az éli túl, akinek kertje van, hanem az akinek van vadászfegyvere. Ott a vadhús, és te, meg a boltos is ad neki mindent, ha "szépen kéri". >:)
dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
6%

88#


Látod az is van és a párom falusi gyerekként még le is vadászná-megnyúzná 😃


A panelososok innen messze vannak szóval ettől nem félek...ide nem tekernek le olyan hamar. Erdő és vadak vannak, szóval ez is jó. Nyilván 100%-ban nehéz lenne felkészüni de tudom hogy tudnánk alkalmazkodni. ;-)

dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
48%
Dikk! Okés, hogy elméleti a kérdés, de már ingyen lakás sem kéne? Csak én vagyok ennyira csöves?
dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!