Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha félénk vagyok, bátortalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félénk vagyok, bátortalan és visszahúzódó, akkor soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Lehetséges ez?Vagy valakinek így is tetszhetek?Én asszem már elvesztettem minden hitemet. :|

20/F


2009. jan. 3. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még,hogy félénk vagy és bátortalan,ez egyáltalán nem jelent semmit.Minden esélyed megvan rá,hogy legyen barátnőd,én lány vagyok,ugyanezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem,és lett barátom,akit mindennél jobban szeretek,és ő is engem.Nem zárja ki egymást a kettő.Sőt...a félénkséget sok lány szereti,és majd a lány,aki igazán érdeklődik majd irántad,elűzi majd a félénkségedet.Hidd el,és nyugi :)
2009. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyél kicsit bátrabb! :D

Nekem az ilyen fiúk jönnek be...nem az olyanok mint akik minden nap mással járnak+h egy kezükön meg se tudják számolni h hány csajjal feküdtek már össze...Szal fel a fejjel...és próbál olyan lányokat keresni akik olyanok mint te! :)

19/L

2009. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Elég kicsi az esélye. A nőknek férfiakra van szükségük.
2009. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Pfff a 3. válaszolóra ne hallgass...ez csak az ő vélemény...De ettől még vannak olyan lányok akik olyanokat keresnek akik visszahúzódók!!

20/L

2009. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A harmadik igazolónak teljesen igaza van, én is ilyen érzékeny hapsi vagyok, de arra régen rájöttem, hogy a nőknek férfi kell, DE ez nem zárja ki azt, hogy valaki visszahúzódó legyen...attól még lehet valaki nagyon is férfias.
2009. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ideíró lányokkal szívesen találkoznék :)
2009. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenki válaszát,volt 1-2 megnyugtató is...Amúgy én senkit nem pontoztam le!
2009. jan. 3. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanilyen vagyok, csak 17 és lány. nekem nem volt pasim, mert szórakozni sem járok, nem vagyok fenn interneten sem, suliban is csak néhány barátom van... és én már belenyugodtam, h. sosem lesz, mert én sosem lennék képes arra, h. bárkivel is csak úgy flörtöljek, akkor meg hogy ismerkedhetnéék?! pedig nem vagyok ronda sem (sem pedig túl szép). de ha neked megtetszik egy csajszi, mindig gondolj arra, h. lehet, h. ő is ilyen mint én, és kezdeményezz nyugodtan, bármilyen nehéznek is tűnik. sok sikert.


jah, és még annyit, h. én örülnék ha 1 ilyen fiú lenne az ismeretségi körömben, mint te!!!

2009. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi,örülök,hogy még vannak ilyen lányok,akik örülnének egy ilyen fiú társaságának! :)
2009. jan. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!