Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FÉRFIAK és eltartó leszbikusok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK és eltartó leszbikusok, ŐSZINTÉN, veletek maradna a párotok, ha DRASZTIKUSAN lecsökkenne a bevételetek, és vele az életszínvonalatok?

Figyelt kérdés

Pl.: Egy betegség miatt képtelen lennél ellátni a munkaköröd. Vagy jogi okok miatt eltiltanának a munkádtól. Vagy megszűnne a helyed, amit már így is lottó ötös szintű mázlival, vagy esetleg hátszéllel kaptál meg.


(Spóroljunk időt és energiát! Ne írjatok ilyen válaszokat, hogy neked van 1.500.239.000 dollár vagyonod, sem olyanokat, hogy akkor a másik 9 diplomáddal keresnél melót! Köszi!)



dec. 19. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam gazdag, és nem is gondoltam úgy magamra, hogy bárkit is "eltartanék". Teherautó sofőr vagyok, amíg nemzetköziztem addig viszonylag jól kerestem. Sokat is dolgoztam ezért, trükköztünk a vezetési idővel, és 2009ben jött is a baj. Elaludtam, belerongyoltam egy parkoló nyergesbe, és akkoriban ez 6 millóba fajt. Addig tartott a jóban-rosszban.
dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Eltartó leszbikusok? Az mi? És a férfiaknál miért nem kötötted ki, hogy azokat kérdezed akik eltartják a párjukat?
dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Ezt nem sértésnek szántam ám! Eltartó leszbikus = a női pár jobban kereső, az anyagi rész JELENTŐS/akár egész részét átvállaló fele.

A férfiaknál meg alap, hogy ő tesz bele a legtöbbet a kalapba, még "külön" kasszánál is, mert ha anya menne nyaralni, akkor neki is kell, és fizetni a számlát a gyerekekre is. :(

dec. 19. 13:36
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Aha...

MIért teszel fel ilyen komplexnek szánt kérdéseket, ha még a valósággal sem nagyon találkoztál?

2023 van, nem 1923. Már miért lenne alap, hogy a férfi tesz bele többet stb..? Mi az, hogy ha anya menne nyaralni, akkor nek is kell? Most rabszolgákról beszélünk, vagy párkapcsolatokról?

dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, aki eltartásra játszik - azaz akinek a kapcsolatban az a fontos, hogy eltartsák - ők nem nem fognak együtt maradni a párjukkal.
dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt embere válogatja. Én nő vagyok és nálam kevesebbet keres a férjem. Ha beteg lenne és soha nem lenne jövedelme, akkor is kitartanék mellette. Kajára és tüzelőre biztosan futná úgy is. Sok ember viszont apró negatív dolgok miatt is eldobja a társát. Nyilván ott a szeretet nem játszik.
dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem esne vissza az életszínvonal, mert az életbiztosítás fedezné, nem kis összegek mennek be szóval, elvárom a biztosítótól a fedezetet a szerződés értelmében. És mivel nem esne vissza az életszínvonal nem hagyna ott emiatt, de amúgy se hagyna ott, legalábbis remélem
dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

"A férfiaknál meg alap, hogy ő tesz bele a legtöbbet a kalapba"


Kétszer annyit keresek, mint a férjem.

dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyáltalán nem általánosítható a férfiakról!
dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
8: én is majdnem a dupláját. A kérdező egy picit a múltban él, de sebaj :D
dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!