Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már együtt anyuci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt anyuci pici fiával?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánult meg hogy ő anyuci pici fia? Milyen volt az ex anyós (jelölt) és milyen a fia?
dec. 21. 11:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideig. Amint kiderült, léptem is azonnal.
dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen, voltam együtt ilyen pasival. 36 éves volt és még mindig az anyja mosott, főzött, takarított rá. Anyuka képes volt hajnali négykor felkelni minden nap, hogy a pici fiacskájának a munkába tojasrántottát pakoljon frissen! Pedig anyuka húzta az igát 60 évesen az egészségügyben heti 5x12 órában. Én is eüs vagyok, tudom milyen fárasztó egy egy 12 órás műszak főleg, hogy sokat éjszakáztam a pénz miatt. Aztán anyuka elkezdett engem szekírozni, hogy én miért nem nyalom ki a fiacskája sggét. Hogy éjszakás műszak után nyugodtan nekiállhatok főzni, hogy mire a fiacskája haza ér a munkából, legyen vacsora az asztalon. Fúúú. A csávó egyébként egy legómániás életképtelen volt, akinek a spermás zsepijeit anyuci ürítette ki a nagy kukába. Egyébként megmondta nekem, hogy neki a mamahotel az ideális, nem fog elköltözni onnan. Én meg akkor egy 28 éves egyedülálló önmagamat fenntartó, albérletben élő nő voltam. 4 hónapig tartott a kapcsolatunk. Ha gyereket akarok akkor gyereket szülök, de nem vettem a nyakamba egy 36 éves életképtelen kisfiút. Aztán egy darabig keresett Messengeren szakítás után, erre rinyált, hogy az anyja szerint olyan normális voltam, hogy kár, hogy szakítottunk, blablabla. Tinderes ismerkedés volt, akkor mondtam, hogy soha többé internetről senkit.
dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen udvarlóm, de nem lett belőle párkapcsolat, egyrészt mert volt annyi eszem, hogy kihátráljak belőle, másrészt a csávó teljesen alkalmatlan lett volna rá.

Amúgy a jellemzői:

-gazdag, elkényeztetett "művész"

-mindig elkésett mindenhonnan, de ne öt percekre gondolj (néha vette a fáradságot, hogy ezt hazugságokkal indokolja, de néha még azt sem)

-az üzeneteire nem válaszolt, vagy csak több nappal később, és ezt azzal indokolta, hogy "anyukája nála volt látogatóban" xDDD (lol 28 éves pasi...)

-iszonyatosan ki volt éhezve a dicséretekre, mindig próbálta felhívni magára a figyelmet

-másokat fikázott a hátuk mögött, de önmagát tökéletesnek igyekezett beállítani, iszonyatosan eltorzult önképe volt


A lényeg, hogy egy kétlábon járó red flag volt. Ha valaha találkoztam volna az anyjával, tuti gratuláltam volna neki.


Annyit még tudni kell, hogy a szülők elváltak, és a kisfiút egyedül nevelő anyák gyakran úgy kompenzálnak, hogy a túldicsérések miatt a gyerekből nárcisztikus felnőtt lesz, mert nem tud bennük kialakulni egészséges egó.

dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%
Ugye olyanok írnak akik le is feküdtek azzal akit fikáznak?? Csakhogy tudják saját magukat is hova helyezni a menőségi piedesztán....
dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Szinte mindenben az anyjától függött, kb. arra sem volt képes h a koszos edényt a mosogatógépbe rakja.


Sokan nem nézik meg azt h ki miért él az anyjával...van aki ugyanúgy önellátó mindent megcsinál csak otthon lakik, egy exem ilyen volt, gyakorlatilag azt várta, hogy legyen értelme elköltözni otthonról, úgymond legyen kivel mert egyedül nem akart.

dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Azért aki az anyuci pici kisfiát hordja le úgy, hogy kapcsolatban volt vele az magát is nézze meg.


Látom volt olyan, aki időben lépett és nagyon jól tette, de aki csak tűrt, azt hitte megváltozik az söpörgessen maga háza tájékán is!

dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én csak majdnem összejötten egy ilyennel.


Intelligens volt, művelt és nagyon gazdag - nem tagadom, baromira imponált. De nem lehetett nem észrevenni, hogy 25 évesen úgy függ az anyjától, mint egy kis pincsi a gazditól. Kicsit fájt a szívem érte, de azt hiszem erre mondják angolul, hogy "to dodge a bullet".

dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
4. Ment a zöld kéz!
dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
4. Őket csak úgy odasodorta az élet, nem tehetnek semmiről. Az ide írkaló huszonéves nők listát vezetnek redflagekről, csak nem tanulták még meg kiszűrni :)
dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
7. Lehetséges hogy a pincsi póz összefüggésben állt a gazdagsággal (anyuci támogat)
dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!