Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az miért van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért van, hogy írásban nem érdeklődő, élőben viszont nagyon?

Figyelt kérdés
Szóval nem nagyon ír, hív.. élőben teljesen el van ájulva tőlem, nem telefonozik, velem van maximálisan elfoglalva. Ezek mit jelentenek?
dec. 21. 18:22
 1/8 Hans Pötterman ***** válasza:
96%
Azt, hogy nem a neten/telón hanem a valóságban él. Mindenképpen pozitív tulajdonság
dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
én is ismerek ilyet, csak még azt sem mutatja ki, hogy elvan ájulva tőlem, úgyhogy tudnál valaminek is örülni?
dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarlak elkeseriteni de nalam 2 eve ugyan ez volt egy csajjal. Eloben minden oke hosszu beszelgetesek, csokok, majd irasban egy egy szoban valaszolt csak, es altalanan en irtam ra. Kesobb kiderult hogy tobb vasat tartott a tuzben. Nem mondom biztosra hogy nalad is ez a helyzet, de aki nem erdeklodik mikor epp szemelyesen nem vagy jelen, azt nem erdekled elegge. Elvan veled eloben mer ott vagy, de nem hianyzol neki.
dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
ezek olyan elvárások és következtetésekkel teli, te mindig szivni fogod a vérét, mert visszajelzéseket megerősitéseket akarsz tőle, ő pedig csak éli az életét, valamilyen függőséged is lehet
dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A párom is ilyen, de igazából csak azért mert nem nagyon lóg a telefonján, max hétvégén illetve sokat vagyunk együtt, sokat alszunk együtt, így ha nem is találkozunk aznap csak reggel és este szoktunk beszélni, hogy kivel miujsag, amugy meg annyira elfoglaljuk magunkat. Az elején nekem is fura volt, mikor volt sok időm és egesznap a telefont bámultam
dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt, hogy nem te vagy az egyetlen akivel ismerkedik most vagy csak szimplán jobban szeret élőben társalogni és még valszeg érzések sincsenek meg, hogy annyira hiányozz neki, hogy magától is írjon.
dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jót.

Én is rühellek írkálni.

N 31

dec. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!