Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy a párom gázlángozik (gas lighting), kihasznál, vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy a barátomat kirúgták az előző lakásából, én segítettem neki a költözésben mind pénzben, mint a saját időm és energiám felajánlásával. Na már most, az elmúlt estéket is a karácsonyi készülődés helyett azzal töltöttem, hogy neki segítettem. Muszáj volt, mert ma megy haza vidékre. Ok, úgy volt hogy reggel megy. Mondja nem úgy alakult, ahogy tervezte, még mindig van egy csomó pakolnivaló. Nekem rengeteg dolgom van mára, nem tudom akármikor kikísérni. Meg programjaim is vannak másokkal, nem tudom az ő kénye-krdve szerint módosítgatni. Szóval, nem tudom tényleg mi legyen. A költöztetésnél is csomó mindenért hibáztatva voltam, merr rossz helyre tettem, nem tudok rá figyelni szerinte, ezért is hibázom stb. Most meg ez h nem tudja hogy mikor megy még, remélem én is rendelkezésre állok. Mit gondoltok?

dec. 22. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

9 Ez most nagy divat. :D Tesz valamit a párom, ami nekem nem tetszik, és mi a diagnózis? Bántalmazó nárcisztikus pszichopata.


Mert ugye olyan ma már nincs, hogy csak simán összevesztünk...

dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszeres ujabban a veszekedes koztunk
dec. 22. 12:18
 13/15 anonim ***** válasza:
21%

Tényleg nagyon gáz vagy valljuk be.

Simán szó nélkül mentél neki segíteni, lementél csicskába aztán csodálkozol, hogy szarba se néz. De miért tartana téged valaminek ha nincs emberi tartásod?

dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Minden kicseszett héten újabb kérdés jön a költözős pasiról. Miért?
dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

"segítettem neki a költözésben mind pénzben, mint a saját időm és energiám felajánlásával"

"Volt hogy oylanerr kikaptam amit szerite mondott de en nem hallottam. Az se biztos szerinte h mondta, de o azt allitja csak nem figyelek"


Kihasznál, kikapsz tőle -??? , ki ő neked? Miért hagyod, miért van erre szükséged?

dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!