Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolok ebbe többet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolok ebbe többet?

Figyelt kérdés
A párommal eddig teljesen jól megvoltunk. Tegnap viszon írt a szülinapjàra a kolléganőjének, amit észrevettem mert nem szokása. Aztán megnéztem ki ez a lány. Sajnos észrevettem, hogy kb 4 hónapja a sokat nem takaró képeit likeolgatja. Mikor említettem neki, hogy szeretnék vele beszélni, egyből tudta mire gondolok. Amit furcsáltam is. És már jöttek a magyarázatok, hogy csak kolléga, féltékeny vagyok stb. 4 hónapja van a cégnél. A csajszi totál ellentétem, ráadásul várandós vagyok… Jogos az aggodalman?
dec. 29. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hm. Nagyon nem szép a parodtol, hogy a várandós párja mellett egy fiatal kolléganő képeit lajkolgatja, ez teljesen világos. Megalazo és nevetséges is. Nyilván azért csinálja, mert tetszik neki a lány és ki is akarja ezt fejezni. Hogy lenne-e belőle több, az más kérdés, de nem jó jel, az biztos
dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
egyenlőre szerintem többet látsz bele mint ami van.
dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ebből lesz valami (HA már nincs).
dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora patkány, hogy a várandós párja mellett ilyet csinál. Korábban is voltak jelei, hogy egy érzelmi analfabéta, vagy ez új?
dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Én egy kis féltékenységet is érzek a kérdésben, és terhes is vagy érzékenyebb is valószínű, neked van lesz pocak neki nincs.


Szinte minden férfi lájkolgatja a képeit más nőknek, ő meg kollégája, okés h ír szülinapra ilyesmire.


Én azért most még a többiekkel ellentétben nem ítélkeznék azonnal.


Könnyű rögtön támadni a másikat.


Először ülj le vele és mond el neki mi bánt.

dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5-szerintem meg egy normális férfi nem lajkolgat más nők kepeit, ha van benne egy szemernyi érzelmi intelligencia.
dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 “ Szinte minden férfi lájkolgatja a képeit más nőknek”


Ja, mindegyik, amelyik nem tiszteli a párját. Nekem egyik párom se csinált ilyet, ki is vágtam volna őket, mint macskát szarni. Ez full tiszteletlenség a pároddal szemben, főleg, ha nem is valami random külföldi színésznő képeit lájkolgatja, hanem egy kolléganőjét.

dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként saját magát is lejárata, hogy a terhes felesége mellett másokat lajkolgat. Meg persze a feleségét is. Meg lehet nézni a képet, ki is verheti rá a zuhany alatt, de nem kell ezt nyilvánosan hirdetni, hogy bejon neki.
dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Tetszik neki és már biztosan flörtöltek minimum, vagy már meg is fektette. Sajnos egyedülálló anyuka leszel hamarosan.
dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

szerintem nincs köztük semmi.

gondolj bele: ha te kavarnál valamelyik kollégáddal, lájkolgatnád a fotóit a nyilvánosság előtt? ugye, hogy nem. hanem pont hogy minél jobban titkolni próbálnád, leplezni minden jelét annak, hogy kavartok.

szerintem ez inkább olyasmi, mint amikor az idősödő férfikollégák megnéznek, dicsérgetnek - igazából nem akarnak tőled semmit, csak kicsit jól esik újra férfinak érezni magukat attól, hogy egy fiatalabb csinos nőnek bókolhatnak. (ettől még persze kínos a dolog)

dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!