Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21éves fiatal lány vagyok 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21éves fiatal lány vagyok 5 éves párkapcsolattal de meg ismertem a munka helyen egy fiut 10évvel idösebb és nagyon egy hullámhosszon vagyunk. kedvelem öt egyre többet gondolok rá pedig boldog párkapcsolatom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem adta jelét hogy valamit szeretne tölem ahogy én sem csak beszélgetünk fözés ki mit szeret..kedves megértő segitö kész fiu pedig nem az esetem de mégis ugy érzem jobb lenne vele.. mintha a párom helyett vele kéne lennem de a párom nem csalnám meg nem tudnám meg tenni soha..akkor ez mi ha nem akarom elhagyni de mégis sokat gondolok másra?

2023. szept. 7. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Na mindjárt jönnek a pedofilozók meg hogy ez a korkülönbség túl sok...
2023. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Talàltàl egy jobban hozzàd illő ffit,és nem vagy már annyira szerelmes mert túl fiatalon ismerkedtél meg vele, szerintem ez lesz az új pàrod.
2023. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A párkapcsolatod a végéhez ért, akár összejössz az új sráccal, akár nem.
2023. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még akkor is a végéhez ért ha én nem érzem ugy?nem akarok hütlen lenni és nem is érdemelné meg nem tudom mivan velem
2023. szept. 7. 10:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfogott a srác. Ennyi. Ezt nem fogod tudni kiirtani magadból. Szerintem gondolkodj el a szakításon minthogy azon kapod magad, hogy véletlenül aláfeküdtél miközben van párod.
2023. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vége lesz a kapcsolatodnak előbb-utóbb, lehet ezt tagadni, de ha most így érzel ezek után csak egyre több ilyen helyzet lesz amikor elgondolkozol hogy legyen vége.
2023. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Mindig abba szeret bele az ember akire a legkevesbe sem szamitana.
2023. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelmemmel így lett vége, ő 18 volt én 22. 2 éve voltunk együtt, de megterszett neki valaki fősulin, a fősulis barátnői meg plusz rá is segítettek, amiért nem haragszom senkire, első igazi szerelem ritkán tart egy életen át.


38f

2023. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem ért véget a szerelmed ahogy írták nyugi. De egyelőre várj még egy darabig amég nem alakul és nem érzed azt hogy ő is kedvel és komolyabb kapcsolatot szeretne veled.
nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!