Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan teremtsek ebben egyensú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremtsek ebben egyensúlyt?

Figyelt kérdés

Vágytam párkapcsolatra, szeretem a szexet de nagy a vágyam a nassra is es hízekony vagyok nagyon, sokszor erzem h nem erdekel a párkapcsolat, hogy tetszem e kövéren, nem érdekel semmi csak egyek jókat es netezzek. Ez nalam periódusokban zajlik. Hogyan találjam meg az egyensúlyt, hogy motiváljon jobban a párkapcsolat, mint az evés?

Ha minden jól megy vagy minden rosszul megy a párkapcsolatban, az eredmény ugyanaz, beletunyulok


dec. 29. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akarat kérdése.
dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én választottam, a kajára voksoltam.
dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is. Barátomnak van úgyis sovany nője
dec. 29. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Azért szerintem ha tartasz egy egészséges határt, nem tudsz olyan sokat hízni. Illetve ez lehet klisé, de aki egy kis felesleggel nem szeret, az valójában sosem téged akart, csak a testedet.

Egy olyan kapcsolatban élek, ahol nyíltan ki van mondva, hogy kövéren is szeretni fogjuk egymást. Nem tudom ez mennyire ritka, nálunk alap

dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt majd kövéren fogod meglátni, beszelni könnyu
dec. 30. 01:14
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös, már jöttek fel fölös kilók. Nem kevés. Rám is, páromra is. Nem változott semmi.
dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Kövéren is szeretni fogjátok egymást??? Az a baj, hogy ezt nem ti döntitek el. Vagy vonzódtok egymáshoz vagy nem. Ez nem annak a függvénye, hogy most akarod e vagy sem. Sok embernél elillan a vonzalom, ha meghízik. Emiatt van rengeteg megcsalás, tönkrement házasság. Mivel a másik nem vonzódik a jelenlegi partneréhez, akit jóval kevesebb kgmal ismert meg. Nekem sem tetszene a férjem 130 kilósan, mikor 90 kilóval ismertem meg. Nyilván neki sem tetszenék 80 kilósan mikor 55 kilóval ismert meg. Szeretheted a másikat, de az hogy szexuálisan tényleg vonzódni fogtok e így egymáshoz az már teljesen másik kérdés. És arról nem is beszélve, hogy a túlsúly az egészségre sincsen jó hatással - nagyobb eséllyel alakul ki magas vérnyomás, egyéb szív és érrendszeri megbetegedések (stroke, infarktus) vagy akár inzulin rezisztens vagy cukorbeteg is lehetsz. Kb semmi sem szól amellett, hogy miért lehetne büntetlenül zabálni.


Értem, hogy body shaming és fogadd el magadat, de azért szerintem is, ha tartasz egy határt és nem folyamatosan zabálod a cht a junk főoldal, nem leszel tehén. Én is néha csalók, most pl a karácsony pont ilyen. Nem nézem mit eszek, pedig előtte lévő fél évben 10 kilót ledobtam magamról. Viszont ahogy vége van a bejglizésnek, nem fogok zabálni. Ha odafigyelsz, nem kell a párodnak a hurkáiddal szereznie, mert alapvetően sem fogsz meghízni.


Ja és lehet lepontozni nyugodtan a véleményem miatt, hogy ne fogadd el magadat/másikat kövéren!

dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Könnyen beszelsz utolsó mert jó egesed van bezzeg most zabálod bejglit es semmi baj, bezzeg en naponta hiznek egy kilót ha úgy ennék mint te!
dec. 30. 12:13
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Akkor el kell menni orvoshoz kivizsgálásra! Kíváncsi voltam mennyit híztam, ráálltam a mérlegre és olyan másfél-két kiló jött vissza mióta Karácsony van. De most valóban nem figyelek oda. Bejgli, linzer, marlenka, töltött káposzta+ halászlé mellé kenyér. Este egy kis chipset is ettem, mert megkívántam. Szülés után vagyok másfél évvel csak mondom. Egy év után kezdtem odafigyelni arra, hogy mit eszek-iszok. Fehérjedús étrenden vagyok, heti egyszer van nasi nap (az lehet akármilyen csaló kaja), a kávéba pötyit teszek, a cukros löttyöt lecseréltem ásványvízre. Tádá, fogytam egy 10-est. Ha te naponta hízol egy kilót, ott már szinte biztos, hogy egy inzulin rezisztencia+pcos és hormonzavar (esetleg pajzsmirigy probléma) van a háttérben. Ne az egyensúlyt keresd, hanem menj el orvoshoz! Nem egészséges az a fajta hízas amiről beszélsz még akkor sem, ha genetikailag hajlamos vagy rá.
dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es, én nyugodtan le is pontoztalak, mert nem a kérdésre válaszolsz, hanem egy másik kommentre.
dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!