Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog még keresni vagy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni vagy örökre elveszítettem?

Figyelt kérdés
9 éves kapcsolatból léptem ki tegnap! 3 hónap erölködés után nem bírtam tovább hogy ennyire megváltozott és minden apróság miatt azt mondta hogy koltozzek el! Mondtam neki hogy rendben vigyel a szuleimhez erre ő tenyleg elhozott! Ma este felhivott hogy koltozzunk kulfoldre(koszones, minden nelkul) en azt mondtam nem bízom annyira benne hogy most rogton ilyenrol dontsek erre o ram nyomta a telefont! Vartam hogy keressen de erre nem szamitottam, elutasitottam es most felek hogy tobbet nem keres! Tudom hogy azt fogjatok mondani nem kar erte de 16 eves korunk ota egyutt eltunk, elso szerelem, elso kapcsolat es toretlen volt 3 honappal ezelottig! Nem is tudtuk volna elkepzelni az eletet egymas nelkul eddig!
dec. 29. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi volt benne, nem több. Megy az élet tovább, próbáld meg feldolgozni mert jobb ez így, ennek így kellett történnie.
dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon fiatalon kerületek össze, más irányba fejlődtetek. Természetes, hogy véget ért ez a kapcsolat. Gyászold el, aztán lépj tovább.
dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

- minden apróság miatt azt mondta hogy koltozzek el

- Mondtam neki hogy rendben vigyel a szuleimhez erre ő tenyleg elhozott

- felhivott hogy koltozzunk kulfoldre(koszones, minden nelkul) en azt mondtam nem bízom annyira benne hogy most rogton ilyenrol dontsek erre o ram nyomta a telefont



Külső semleges szemlélődő álláspontjából közlöm, ez a forma rohadtul nem tudja, mit akar kezdeni az életével. Idegesíted, ha ott vagy, ki akart paterolni mindenért, most meg épp nincs jobb ötlete, meg rájött hogy nem fogja 30 szűz ostromolni, miután te otthagytad, most meg próbál valami megoldást találni az életébe ami egy hirtelen ötlet, hogy költözzön külföldre...


Biztos fog még keresni, amikor továbbra is hoppon maradva malmozik majd otthon. De inkább most tanulj meg egyedül élni és önellátóvá vállni és fogd fel, hogy nem az a normális kapcsolat, ha mindenkért ki akarnak dobni a kecóból.

dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj, ez az ember nem normális. Ebből a néhány sorból az a benyomásom, azért akar külföldre vinni, hogy ne rohanhass haza a szüleidhez, ha valami nem tetszik, hanem még szorosabb kontroll alatt tarthasson. Ha jót akarsz magadnak, nem folytatod ezt a kapcsolatot.
dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem eszik olyan forrón a kását.. szokták az öregek mondani..


Vissza fog jönni. Hagyd most, ne irj, ne hivd-főleg ne nőként.

dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én semmiképl sem keresem! Mivel eddig nem volt probléma a kapcsolatunkban azt mondtam anyukámnak, ha keres és látom a megbánást vissza megyek, de ha ez lett ő, ilyen hirtelen megváltozott akkor elengedem, bár még gondolatban sem megy mert vele nőtem fel, mindíg rá számíthattam, a legjobb barátom, a szerelmem, "az apám" (nem volt soha édes apukám) mindenem ő volt! Mindent tőle tanultam és vele próbáltam ki! Előtte nem is éltem... de felfogom hogy sajnos nem jó minden áron tart örökké.
dec. 29. 23:03
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem szabad vele újra kezdeni. Kezdj új életet. Fiatal vagy még. Legalább fél évig légy szingli. Gyászold meg a kapcsolatos. Kirándulj sportolj vagy egyszerűen élj. 41f
dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora naiv vagy! 16 évesen egy "kapcsolat" pár hétig tart... Ezért is kéne tapasztaltan belevágni egy komoly kapcsolatba, nem csak ostobán!

Mit értél el mellette 9 év alatt? Mivé váltál? Sokmindent nem hozott ki belőled ha anyádhoz mentél vissza...

dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálunk most zárul lassan a 9éves kapcsolat.


Nekem ő volt az első neki én a 2.

26voltam ő 22 mikor össze jöttünk.



35f

dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9es vagyok.



Nem haladtunk sehova. Én magam miatt egy helyben állok. Ő az én és szüleim segítségével új szakmákat tanult meg , lett jo munkahelye , vállalkozást is csinál másodállásban amiben kap segítséget

dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!