Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elveszitettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elveszitettem a paromat?

Figyelt kérdés
Sokaig nagyon jol megvoltunk, csak en rendszeresen ittam. Sosem voltam vele agressziv vagy bunko, meg a hangomat sem emeltem fel. Igazabol minden nagyon jol mukodott kettonk kozott. Nem arrol van szo, hogy napi szinten iszom. Inkabb az, hogy hetvegente, de akkor mindig rendesen berugok. Masnap vagy harmadnap szenvedek es olyankor nem lehet velem kozos programokat megelni. Mar engem is nagyon bant a dolog es beismerem, hogy gondjaim vannak. Addiktologushozvis elmennek. Tudom, ezt magam miatt kell, de a baratnomet is vissza szeretnem kapni. Szerintetek van meg eselyem ra? Konkret tanacsot, barmilyen otletet is szivesen fogadok. 29 eves/ferfi

2019. júl. 15. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak ő tudhatja. Ha már nem tud rád férfiként tekinteni, akkor nincs visszaút.
2019. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nezd, az elmennek helyett bizonyits tettekkel! Aztan vagy bejon v nem, de az alkohol ol, butit, nyomorba dont es hulye lenne a csaj ezt vegigcsinalni veled 20onevesen.

Ma meg csak hetvegente rugsz be, par ev mulva mar estenkent is. Terj eszhez. Legfokeppen a sajat egeszseged miatt.

2019. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy a párodnak mennyire van elege.

Az én párom is először csak hétvégén ivott, aztán egyre gyakrabban. Egy sima 7köznap is lehetett buli bármikor. Évekig türelmes voltam, hallgattam az ígérgetést, aztán egy nap elegem lett. Egy ilyen buli után összecuccoltam és otthagytam.

Teljesen kikészített. Nem bántott. Sem szóval, sem tettleg, de az egész életünk a pia és a bulik körül forgott. Nem akartam így élni. Azért tartottam ki hosszú évekig, mert ennek ellenére szerettem. Most is szeretem.

Észhez tért, jó ideje nem iszik. Visszaköltöztem és most jó így. Óvatos vagyok, mert van bennem egy kis félsz, hogy mi lesz, ha újra kezdi, de értékelem az erőfeszítéseit.

Szerintem ha a párod szeret téged, elképzelhető, hogy ad egy esélyt, de ehhez bizonyítanod kell. És az alkoholt egyszer s mindenkorra elfelejteni.

2019. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!