Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vagy féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy féltékeny a párkapcsolatodban?

Figyelt kérdés

dec. 29. 22:49
A kérdező szavazást indított:
1 - egyáltalán nem vagyok féltékeny típus
2 - nagy ritkán vagyok az, ha okot adnak rá
3 - időnként az vagyok, de csak normális mennyiségben
4 - határozottan féltékeny típus vagyok, de még kezelhető mértékben
5 - rettentően féltékeny típus vagyok
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Megbizhatók mellett minimális,nmegbizhatatlanok mellett folyamatos rémálom a kapcsi.
dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy kapcsiban olyan emberekkel akikről kiderült vagy dereng hogy megbízhatatlanok?
dec. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Sosem voltam féltékeny.
dec. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Aki a "kapcsi" szót használja a párkapcsolatra/kapcsolatra, az még nem elég érett, hogy legyen neki. Gondoltam leírom.


A kérdésre a válasz pedig, hogy aki semennyire nem féltékeny, az nem is szereti igazán a párját, aki pedig túlságosan is az, lényegében az sem, hisz akkor már feltételezhető a birtoklási mánia stb.

Egy egészséges féltékenység az nem árt, mert mégiscsak szereted a másikat, nem?

dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is azért írtam úgy, hogy "kapcsi", mert vissza szerettem volna utalni az első hozzászólásra, ugyanis szerintem is borzalmasan hangzik ez a szó. Ettől függetlenül jó nagy csőlátású lehetsz ha eszerint ítéled meg ki alkalmas egy kapcsolatra és ki éretlen, esetleg nem jutott eszedbe hogy valaki alapjáraton mindent becéz mert ilyen a beszédstílusa (én is becézek nagyon sokmindent, mert ilyen a természetem és kész, igen lehet hogy van bennem egy kislány, de inkább maradjon meg bennem minthogy ilyen begyepesedett karótnyelt majdénmegmondom ember legyek😄)

Azért mert valaki szeret becézni dolgokat még nem egyelő azzal hogy egy affektáló picsa, sem azzal hogy 15 éves virágszál. Szeretem hogy itt a gyakorin önjelölt pszichológusok vannak akik jellemleírást csinálnak 1 olvasott szó láttán, mondom ezt úgy, hogy nekem is felállt a hátamon a szó az első kommenttől, de nem feltétlen gondolnám azt hogy nekem ehhez személyiségleírást kéne adnom...

#2es voltam.

dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szőr*
dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Haha, a szavazás szerint kb senki nem féltékeny, a válaszok általában meg "ha ellenkező nemű emberre rá mer nézni, kivágom"
dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es, igen, ez picit fura :)

Pedig igyekeztem súlyozni a dolgot, hogy ne az legyen, hogy “féltékeny vagyok” ill. “nem vagyok az”, de úgy látszik itt senki nem az, vagyis jellemzően nem.. :)

dec. 30. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
En pl. azt jeloltem, hogy feltekeny vagyok, de nyitott kapcsolatban elek, szoval olyan dolgokat is toleralok, ami sokaknak elkepzelhetetlen.
dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!