Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett ugyérzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett ugyérzem elcsavarták a fejem, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nos hát több mint 3eve tartó párkapcsolatban élek ,már együtt lakunk meg ilyenek. Amit nagyvonalakban tudni kell hogy a kassza az nem közös ,viszonylag jol megvagyunk, néha vannak kissebb nagyobb osszezörrenések de eddig átvészeltük.

Az a helyzet állt elő hogy az utobbi időkben feltünt a munkahelyemen egy lány, aki egyszerüen annyira gyönyörü hogy még szerintem nem láttam életem folyamán számomra ehez hasonlót. A probléma ott kezdődik hogy kicsit ugyérzem hogy a lány is felfigyelt rám, sűrűn kapom azon hogy figyel amikor nem nézek oda illetve egyre sűrűbben van meg a szemkontaktus ami mellé a hölgy társít egy aranyos mosolyt is néha. Előfordul hogy a kozelében kell végeznem a munkám ,olyankor felfigyeltem rá hogy a haját babrálja nagyon vagy valami féle képpen mintha azt akarná sugallni hogy kölcsönös az érdeklodés. Kicsit szégyellősnek tartom mivel ha szemtől szemben vagyunk valamiert olyan zavartnak tünik ameddig nem nyitok felé egy általános “hogy érzed ma magad?” Vagy “tudok e segiteni?” Gesztussal, ami után kicsit fellazul és látszik rajta mintha örülne neki hogy hozzászoltam. Azóta megkereste a social media profiljaimat (facebook,instagram).Lehet én kattogom túl es bemesélem magamnak ezt a vonzalmat köztünk ,de nagyon elvarázsol a megjelenésével is meg a kisugárzásával is amit vetit felém. Félek elcsavarta a fejem.



dec. 30. 04:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Biztos, hogy "szerelem"? Nem inkább a vélt anyagi haszon érdekli?


Az én jelenlegi páromnak mindenki "gyanús". Egyszerűen elfáradtam, hogy az üldözési mániáját folyamatosan kiszolgáljam, tűrjem.


De legalább megtanultam azt, hogy ilyen kapcsolat is létezik!

dec. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tapasztalt emberismerő lennél, akkor tudnád, hogy az hogy egy ember "nagyon gyönyörű" még bármilyen lehet emberileg, ami ugyanolyan lényeges szempont, mint hogy milyen kinézetre. Ha már sokat csalódtál volna, nem kábulnál be ennyire az biztos. Mit vársz tőlünk, mi nem dönthetünk helyetted, hogy most mi legyen.
dec. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Nyomulj rá,fűzd be,hazudd le neki a csillagokat is majd csalogasd be egy félreeső helyre a melóhelyen és verd rögtön teherbe lehetőleg hármasikrekkel hogy ki tudjátok maxolni a csokot,babavarót. A jelenlegi csajod meg majd kezd magával valamit,nem kell vele foglalkozni. Úgy jó az élet ha zajlik tesó.
dec. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Csinálj neki 3 gyereket, aztán süssél palacsintát, majd kezdjél el keseregni azon, hogy ettől is van még szebb. Aztán vegyél egy jéghideg zuhanyt, amiközben elmélkedhetsz azon is, hogy egy élet sem elég arra, hogy felpróbáld az összes szebb tyúkot.

N

dec. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Könnyen kapható nő, biztos nem munkahelyen ismerkednék. Ribizli!
dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Be is jelölt social mediákon?
dec. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez haspnko ahhoz mikor tomegkozlekedesen segitett batyukkal leszallni a párom vmi csajnak aztan a csaj meg teljesen elajult ettol es elkezdett a párommql flörtölni mikozben latta hogy vele vagyok. Nekem undoritok az ilyen szituk.
dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Rám mosolygott, most mit csináljak? 😀🤷‍♀️
dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Na most két lehetőség van. Vagy kivered a fejedből ha szereted annyira a párod vagy mégsem annyira erős a kapcsolatod akkor dugd meg aztán lehet vagy elmulik a varázs ha nem akkor meg nőt váltasz.
dec. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Szólj a 3 éves "kapcsolatodnak" hogy ilyen érzéseid vannak a másik nő íránt, hidd el ő azonnal tudni fogja mi a helyes lépés:D Te pedig megérdemled a továbbiakat, amik az életedben jönnek. Csak aztán később ne siránkozz, hogy miért vagy ennyire "szerencsétlen". Hanem tudd, hogy felnőtt, érett férfi ezt a játékot mint amit te játszol nem csak hogy megveti, de mélységesen le is nézi.
dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!