Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog párkapcsolat mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolat mellett is lehet valaki depressziós?

Figyelt kérdés
A párja mindent megad neki boldoggá teszi és nagy a szerelem, de mégis depressziós más okok miatt, lehetséges?
2023. jún. 5. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem depressziós zavarom van, vannak nehezebb hullámok stresszesebb terheltebb időszakokban, amikor eluralkodik rajtam a depresszió. És igen, ilyenkor az ember nem úgy látja a világot, mint normál esetben. A reményvesztettség, pesszimizmus gyakorlatilag az élet minden területén előjöhet ilyenkor. Ez kvázi egy beszűkült tudatállapot. Nem is biztos, hogy van racionális alapja a reményvesztettségnek. Szóval igen, előfordul, hogy jó a kapcsolat, de ennek ellenére valaki depressziós. Azt viszont hozzá kell tennem, hogy egy jól kommunikáló, támogató, empatikus és türelmes partner nagyon sokat tud segíteni az ezzel való megküzdésben.
2023. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Az, hogy valaki boldog, nem egy egytényezős dolog.
2023. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ilyenkor kezdődnek a problémák generálása.
2023. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ma már szinte mindenki az. Miért is? Álomvilágban él. Unatkozik.
2023. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A párkapcsolati életünk nem a teljes elménk. Ezen kívülre kapcsolhatóak olyan betegségek, ami a depressziós szenvedést eredményezi.
2023. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Őhmm... alapvetően nyilván lehet ennek orvosi oka is. Pl krónikus depresszió, amikor a hibás agyi kémia okozza a depressziót. Az minden más ok nélkül is lehet.


De persze lehet más oka is. A szerelmi élet sikeressége nem zárja ki, hovy valaki ne legyen pl minden másban sikertelen.

2023. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy exem aki azt mondta depresszióval kűzd. Amíg velem volt, nem jött ki rajta. Ott hagytam más okból. Összejött más nővel s előjött a depressziója, engem keres meg mindig, akkor helyreteszem, majd egy darabig bírja. Nemtudom mi lehet az oka. De valami tuti nem oké. Ha kiegyensúlyozott, nyugodt kapcsolatban van az ember, nem szokott senki depizni. Ha csak nem drogos, vagy piás
2023. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!