Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kiút a se veled se nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a se veled se nélküled kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a barátommal, sajnos sok gondunk van nem ritka a veszekedés, amiben az a legszomorúbb, hogy a barátom olyankor képes eltűnni napokig nem keresni konkrétan szrik a fejemre.Nem értem hogy tudja ezt megtenni én olyan belepusztulok, de ha ő bánt meg és neki kéne kiengesztelni nem akarom én keresni.Volt erről szó nem 1x megbeszéltük megígérte és semmi. Miért nem fél hogy elveszít? Volt már szakítás is akkor megbeszéltük hogy tisztalap de ugyan azok a problémák jönnek fel mint akkor(azokat nem részletezem).

Ha neki is rossz ez a kapcsolat miért nem szakít ő?

Én képtelen vagyok vagy utána megbánom és csak szenvedek. Sok a kérdőjel aki volt ilyen kapcsolatban vagy tudja esetleg a válaszokat megköszönöm ha megosztja velem.


2022. dec. 28. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen kapcsolatban. Húztuk a végét, mint a taknyot, és olyan is volt az egész.


Tudom, hogy külső szemlélőként könnyű ezt mondani, de egyetlen megoldás a szakítás. Minél később teszed meg, annál később fogsz túllépni a dolgon.

2022. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Ismét itt a kismilliomodik bizonyíték, hogy a nők a szemét suttyó pasikkal jönnek össze. Holnap jön a következő, utána a következő, aztán a következő bizonyíték, de ti csak verjétek magatokat, hogy nem így van.
2022. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

2

Ilyen alapon...

"Ismét itt a kismilliomodik bizonyíték, hogy a férfiak szemét suttyók."


Ez így, ilyen formában már nem tetszik, ugye? :DD

2022. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ez a kérdés annak az ékes bizonyítéka,hogy sz... rból nem lehet várat építeni.
2022. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám.

Eltűnt allandoan napokra, kiprovokalta a veszekedest, hogy tudjon ide-oda menni. 😉

Aztán már nem kerestem, eltűnt. Elvan. 1gonddal kevesebb. Aztan rajottem, kell a picsanak ez a huza-vona szarsag.

Ő eroltette a hazassagot. Kivancsi volnek, akkor is igy eltunt volna.. Haha

2022. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van! A szakítás!
2022. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked fáj, neki nem különben nem csinálná ezt

Ki kell rúgni az ilyet

Tapasztalat

2022. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!