Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyamatosan szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan szexelni akar, nehéz rávenni más közös programra. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Először örültem, hogy na végre egy olyan barátnő, akivel minden más klappol, és nem heti egyszer meggyőzhető nehézkesen, de ez már túlzás. A napi egy mindig megvan, gyakran kettő is, de kevés neki.

Konkrétan sehová nem tudunk együtt elindulni valami programról, otthonról anélkül, hogy abból ne az legyen, hogy helyette inkább szexelünk, és végül nem megyünk sehová, mert lekéstük, már fáradt, legalábbis két órával későbbig, amikor megint szexelni akar. Mivel együtt élünk, többnyire nem úgy megyünk a programokra, hogy ne együtt indulnánk, ezért van az, hogy ha nem közvetlenül munka/egyetem után ülünk be valahová, akkor inkább el se indulunk, mert talál valami indokot a szexre. Nyilván vonzódom hozzá, tehát azért benne vagyok, de jó lenne, ha nem csak az lenne a program, hogy itthon vagyunk és ja...

Többször volt olyan, hogy úgy volt, hogy megyünk mondjuk moziba, de ő készülődés közben akart egy gyors szexet, mondom oké, csak nem volt az annyira gyors, mint terveztük, és végül sehová nem mentünk. Konkrétan rendszeresen megtörténik, hogy valahová menni kéne, időbe oda kéne érni, de végül ezért nem megyünk, még akkor se, ha amúgy kifejezetten ő választotta a programot.

Próbáltam rávenni arra, hogy mi lenne, ha az adott program után a hátsó ülésen, valami félreeső helyen csináljuk, ha már ennyire nem bír magával, de az ilyesmi szóba se jöhet, csak házon belül, de ott akárhogy kb.

Ez valami függőség nála, vagy mi? Én is szeretek szexelni, de azért túlzás, hogy hetente 14-20+valamennyi alkalommal...


dec. 22. 12:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi szexmániás nőre vágyik, ami nem lesz egy ilyen barátnője 🤷‍♀️


Viccet félretéve, sok mindent nem tudsz vele kezdeni, a szexfüggőség egy szenvedélybetegség.

dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen az álomnőm, én is hiperszexuális vagyok.
dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
Túl van pörögve, igen, ez már kicsit túl sok lenne.
dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

Te neked kellett nagy étkű csaj, na akkor tessék kielégíteni.


Igazából nem tudsz vele mit kezdeni, talán szexológus tud rajta segíteni.

dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
12%
Vegyetekbe egy harmadikat is hogy valóban kiélje magat a lány !
dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki is ezt…

+ nem csak otthon lehet ám szexelni…

dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

“Ilyen az álom nő”

Max annak akinek még nem volt. Egy férfi soha nem fog tundi annyit teljesíteni ami egy nimpho csajnak kell, a nők bírnák 30szor is egy nap, a legnagyobb kandurok sem bírják 5-6nál többször, de azt sem minden nap.

Volt benne részem, borzalmas stresszes kapcsolat volt, sokszor konkrétan megerőszakolva éreztem magam.

dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%

#7

Ez lehetséges, mindenesetre amíg nem volt ilyen barátnőm, addig nem tudom. Eddig még nem volt olyan lány aki annyit kívánta volna mint én, pedig volt akivel egy nap 3szor simán dugtunk, de volt hogy 5ször is(nyilván az időszűke miatt nem minden nap, de pl hétvégén fix volt a napi 3 minimum)

#2

dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, a férfiak is mondhatnak nemet a szexre. Egész nyugodtan megmondhatod, hogy te most nem szeretnél szexelni. Ha ezután nem áll le, az bizony erőszaknak számít. Húzd meg a határaidat, ne engedd, hogy élő vibtátornak használjanak.
dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

#9 A legtöbb esetben nem olyan egyszerű, hogy nem szeretnék szexelni éppen. Simán van olyan, hogy meghozza a kedvem, jó is, csak az a bajom inkább, hogy olyankor úgy alakul, hogy fel kell rúgni miatta a beszervezett programot és ez zavar jobban. Nem indulunk el, vagy ha mégis elindultunk, megvan a program, jó volt, de a végén keres valami ürügyet, hogy miért siessünk haza, csak mert szexelni akar. Igazából beleférne ennyi(mondjuk nem bánnám, ha picit kevesebb lenne), ha nem menne minden más rovására. Azzal már kiegyeznék, ha mondjuk egy mozizás után nem kéne sietni, beülnénk valahová, ha nagyon kívánja a szexet, akkor valami eldugott helyen a hátsó ülésen mehet tőlem, csak ne siessünk rögtön haza, amint vége a filmnek.

Azzal nincs gond, hogy visszautasítsam, nem erőlteti, csak látom, hogy rosszul érzi magát, ha nemet mondtam neki, mondjuk a negyedik alkalomra mondjuk pénteken, későeste.

dec. 22. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!