Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy fiú barátom irànt többet kezdek érezni úgy hogy párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy párom. A munkám során összeverkodtam egy fiúval két hónapja ez a fiúval állandóan beszélünk szinte éjjel-nappal messengeren már többször is találkoztunk, de nyilván mondtam neki hogy csak barátság lehet, mert párom van, viszont a párom alig beszélget velem, úgy érzem kicsit elhanyagol már fél év után lehet ezért nem tudom miért de mintha többet kezdenék érezni a fiú barátom iránt, ami az érdekes hogy ő elég kövér de a kövérek pont nem jönnek be, de mégis valahogy többet gondolok rá mint a páromra, tudom helytelen mert párom van de nem tudom mit csináljak...?
jan. 2. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Erezd ugy, hogy atvertek azok, akik azt hajtogatjak, hogy letezik ferfi es no kozott baratsag. Ja egy darabig letezik, aztan elojon az aprobetus klauzula, rengeteg pelda van erre.
jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párod. Már két hónapja sem volt, azért tetszett meg a másik.

Rendezned kell a dolgaidat.

jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. De azért szeret mikor velem van csókolgát átölel héten négyszer átjön
jan. 2. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem szereted, az a baj. És hogy ő ezt nem tudja, és nem veszi észre.
jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. De szeretem a páromat ez nem igaz annyira figyelmes annyira humoros abszolút megvan a közös humor
jan. 2. 13:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért írtad ezt - "a párom alig beszélget velem, úgy érzem kicsit elhanyagol már fél év után lehet ezért nem tudom miért de mintha többet kezdenék érezni a fiú barátom iránt" ??
jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Mert néha valóban elhanyagol de amikor itt van akkor nagyon velem van csak én többet szeretnék lehet... bizonytalan vagyok mégis
jan. 2. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fuh süt rólad, hogy mennyire buta vagy.


1. Te is nagyon jól tudtad, hogy nem csak barátkozási szándékkal írogattál éjjel-nappal egy másik sráccal. Legalább magadnak ne hazudj.

2. Szakíts a pasiddal, mert nem szereted, ha fél év után már másba vagy belezúgva, akkor ez egy halott kapcsolat. Nem muszáj megvárnod, hogy addigra legyen más, tudom ez sok ember patkány szokása, de egyedül is elleszel, nem vagy fogyatékos (gondolom).

jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pfuu ez ocsmanysag.
jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!