Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőt nem zavar ha a férjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt nem zavar ha a férjére még csak véletlenül sem néznek úgy mint "férfira"?

Figyelt kérdés

Soha még csak zavarba sem jön tőle egy nő sem, amolyan "jófej", haver típus számukra. Nem azt mondom hogy jól érezném magam, ha állandóan résen kéne lennem, hogy el ne csábítsák.

Ilyenben is volt részem, úgyhogy ezzel ne jöjjön senki hogy örüljek... Tudom milyen az, talán azért is mentem bele ebbe a kapcsolatba, majd házasságba, mert előtte megjártam egy csapodárral.

A férjem nagyon rendes, megbízható, sőt kiszámítható, ez az elején tetszett, de a 20 év alatt belefásultam. Mindig azt érzem, én vagyok a kivétel aki szóba állt vele nőként. Előttem sem volt nagyon nője , akit említett rövid kapcsolatot, sosem láttam,azt sem tudom igaz - e. Ha ez idő alatt legalább egyszer észleltem volna hogy valaki másként néz rá mint haverra, kollégára, talán ébredt volna bennem is vmi lelkesedés.. Ráadásul beosztása, végzettsége miatt talán fel is néznek rá hölgyek, de ennyi...

Jó, külsőre teljesen átlagos, de vannak kimondott ronda férfiak akikért fél város odavan.

Az érdekel, hogy ki érez még így?

Férfiakat is kérdezem, fordított esetben.

Nem érdekel semmilyen kritika, okoskodás, sem az hogy örülnöm kéne, köszönöm! Hasonlóan érző házasok válaszát várom!


jan. 2. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, mikor a 'ha ló nincs, jó a szamár is' típussal beéred, aki valójában sohasem vonzott férfiként. Nyilván mást sem. Ha te szeretnéd, akkor nem erdekelne, más mit gondol róla.
jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kell férfiként néznem rá.
jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Más nőt nem zavar ha a férjére még csak véletlenül sem néznek úgy mint "férfira"?"


Sajnos én nem ezt vettem észre miután kikupáltam:DD

jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom más hogyan tekint rá, ő engem tartson valamire meg én is őt.
jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem bejön a nőknek.
jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el, az milyen, amikor a férjedet nem csak a nők, hanem a pasik is megnézik? :)


Én pont ebben vagyok.

jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3+ 30-60-éves korig a nők észrevették és veszik, még igy öregecskén is:DD
jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 Pont ezen szörnyülködtem a minap. Túl öreg vagyok már ehhez a világforduláshoz.
jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám hogy úgy indult hogy ha ló nincs...

De később kezdte el adagolni a kiabrandító megjegyzéseit is, hogy pl sosem jött be a lányoknak, meg mindig a haverjára buktak, stb. Egyszer meg az anyját is szidta hogy nem vitték el fogszabályzásra, különben biztos jobban bejott volna a csajoknak. Most őszintén, ez kit villanyozna fel? Ezeket azóta is mondogatja, de nincs szívem azt mondani hogy állítsa le magát, mert ettől aztán biztos nem jön meg jobban a kedvem..

jan. 2. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a nagy baj, hogy neked sem tetszik. Különben nem érdekelne ha az egész világon kívül csak neked tetszik hidd el. Ahogy így elmondod kifejezett jó embernek, jó férjnek tűnik pedig a választásod, csak hát ha a kémia nincs meg....
jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!