Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van rendben egy párkapcsolatban, hogy én mindig álljak rendelkezésre a páromnak, akármilyen problémaja van, segítsek?

Figyelt kérdés
Most nem rég költözött a párom új lakásba, és lassan másfél hónapja alig volt olyan nyugodt időnk, mikor nem a lakás körül forgott volna minden. Nagy beszélgetések rég nem voltak, mert most a roló felszerelése nagyobb prioritás, vagy hogy a TV megfelelelően fel legyen szerelve. 7 hóbapos párkapcsolatról van szó. Nekem mindenben segítenem kell, elhozni ezt-azt, de már kezdek ebbe belefáradni.

jan. 3. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
És mondtad is neki, hogy "figyelj, értem, hogy ez fontos, de a szerda estét szabadítsuk fel és menjünk el valahova, kicsit töltsünk együtt is időt, ne csak mindig a munka. Majd utána folytatjuk"?
jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szoktam is javasolni, most a hétvégére is van terv. Sajnos ha nem mondom, nem érti meg.
jan. 3. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Kihasználva érzed magad? Mert azt is teszi, ha nem lennél akkor ki csinálná meg!? Lassíts picit, mert ez nem lesz jó.
jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap pl össze sem bújtunk, mert neki hajnali 3-ig szerelnie kellett valamit. Én megértem, hogy most kellemetlen ez a helyzet amibe csöppent, de nekem még kellemetlenebb, amikor ott vagyok, de azt érzem feleslegesen. Mert sokszor segíteni nem tudok. Aztán ilyenkor meg menekülök haza. De sosem tudok rendesen kiakapcsolódni.
jan. 3. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Akkor mondd meg neki, hogy "figyelj, szerintem én ebben nem tudok segíteni, az meg elég ratyi, hogy itt állok és semmire sem vagoyk jó. Úgyhogy én most hazamennék dolgomra, de szólj, ha van olyan amiben tényleg tudok segíteni és akkor jövök, csak fölöslegesen ne kelljen it lennem"


De amúgy meg az alapján ahogy írtad, lebeszéltetek egy randit a hétvégére. AKkor meg?

Igen, az ő agya most a felújítással van tele. Te meg ügyelsz arra, hogy a párkapcsolat is működjön. Ezért vagytok ketten, hogy amikor az egyiknek nincs kapacitása, a másiknak legyen. Ez teljesen normális, ezt jelenti az, ha két ember kiegészíti egymást.

jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg neki hogy neked ez így nem ők. Vagy több időt tölt veled vagy elválnak útjaikot.
jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"útjaitok"
jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ebből is gyakran van konfliktus, hogy akkor most hol is aludjak. Ha nem érzem kellemesnek, inkább megyek haza az utolsó busszal.
jan. 3. 16:23
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért van ebből konfliktus?
jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert hogy mi az, hogy nem vagyok végig vele, miért vagyok ennyit otthon, miközben ő csak 3x megy haza évente.
jan. 3. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!