Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akit megbántottak, megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit megbántottak, megaláztak egy párkapcsolatban, akár kihasználták, mégsem mer kilépni, még keresi is az illető társaságát?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Velem is ez a helyzet.

jan. 4. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos ismertség, 7 hónapos kapcsolat. Sajnos az elmúlt két hónapot nagyon nehezen élem meg, csodálkozik a párom hogy mostanság többet vagyok otthon a szüleimnél. De naponta beszélünk, csak sok a veszekedés.
jan. 4. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sajnos sok mentálisan instabil, kapcsolatfüggő ember van.
jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es is írja, a kapcsolatfüggők képesek beragadni egy sz.r kapcsolatba is csakhogy ne legyenek egyedül. Nem látják, hogy minél tovább ragadnak a f.sban annál lejebb csúszik az önbecsülésük és annál nehezebb lesz felállniuk, egy normális kapcsolatot kialakítaniuk majd (mással) a jövőben.
jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki a felhokben erzi magát aztan lehuzzák a foldre akkor vágyja vissza a felhoket es remenykedik abban hogy visszajön ami volt.


Megvan ennek a pszichologiaja. Minden normalis embert is becsap.

jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahaaa, igen én is voltam kapcsolatfüggő egy időben, bár inkább az volt a bajom, hogy nem hittem el, hogy találhatok még valakit. Mert az első kapcsolatom nehezen jött össze, már mindenkinek volt az osztályból, csak nekem nem, így örültem, hogy kaptam egy esélyt, és azt hittem, mástól soha nem fogok, így benne maradtam a szarban. Majd jött valaki más, akivel kölcsönös volt az érzelem, így elhagytam a barátomat és összejöttem vele. Na ekkor már tudtam, hogy jönnek majd még fiúk, de nem akartam szingli lenni, így vele is benne maradtam, közben próbáltam ismerkedni sikertelenül. Majd ő kidobott, és én meg két évi egyedül voltam. Amikor újra jött valaki, eldöntöttem, hogy bármi lesz, vele maradok, mert nekem úgy látszik csak kétévente jön valaki és addig nem akarok vérni. Ő dobott ki engem. Aztán azóta változtattam ezen a hozzálláson, úgyhogy utána 3-8 hétig tartottak a kapcsolataim, mert hamar kiderült, hogy nem illünk össze. 5 évig voltam úgy hogy nagyrészt szingli de néha kapcsolatban. Majd megtaláltam az igazit :)
jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!