Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában ingerült....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában ingerült. Keressem én?

Figyelt kérdés
Hetek óta mindenen kiakad, leordít és ami a legrosszabb nem ismeri be a hibáját és mindig úgy tesz, mintha semmi se történt volna. Problémái vannak a munkahelyén, és ezt rajtam tölti ki. Tegnap betelt a pohár, mert megint egy semmiségen kiakadt. Felmérgedtem, ott hagytam a nappaliban és felmentem a szobámba. Erre o elindult haza, én utánakiabáltam, hogy ha most itt hagy soha többet ne jöjjön. O azt mondta nem is jönne. Mit tegyek? nagyon el vagyok keseredve. Keressem én? már egy napja nem hívott
2010. okt. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy... Én pont a minap vesztem össze az én párommal, mert bunkó volt velem.. megsértődtem, otthagytam. Utána másnap mikor beszéltünk kb még neki állt feljebb (ő viselkedett sértődötten). Akkor elmondtam mit gondolok, hogy mennyire kiábrándítóan viselkedett stbstb. Utána ő keresett meg egy sms-sel, hogy ne haragudjak rá és nagyon szeret. Ezek alapján én azt tudnám tanácsolni, hogy bírj még ki pár napot. Ha nagyon nem jelentkezik, vedd fel vele a kapcsolatot, és mondd el az érzéseidet, hogy mostanában mennyire nem jó. Ha utána nem viselkedik normálisabban, akkor kár vele vesződnöd... jobbat nem tudok mondani, ne haragudj...

21/L (párom 29, hátha számít)

2010. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, sokat segítettél :)
2010. okt. 22. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem majd ő keres.
2010. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne.Várd meg amíg ő keres.Ha soha többé nem keresne,adj hálát az Úrnak hogy ilyen könnyen megszabadultál tőle.
2010. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szakítottatok.
2010. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy szakítottunk, mert ma volt az anyukája az enyémnél és holnapra vár minket,szóval nem tud semmirol
2010. okt. 22. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor majd náluk.
2010. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!