Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjemért rajong egy nő, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemért rajong egy nő, ezt onnan tudom, hogy megmutatta az üzeneteit, meg röhögött rajta, hogy biztos bele van esve a nő, aki egy ideje eltűnt, majd ismét felvette a kapcsolatot a férjemmel, mióta együtt jelentünk meg egy társasági eseményen.?

Figyelt kérdés
Lehet hogy az a tény hogy latott engem is jobban inspirálja? Beindult újra tőle a megszerzes iránti vágy? Nem egészen értem.
jan. 7. 10:35
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%

Hát én meg azt nem értem, mért mutatta meg a férjed ráadásul úgy, hogy ki is röhögte.

(Elég bunkó lehet a férjed, nekem nem kéne ilyen megnyilvánulás után.)

jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
Röhög rajta? Hm, nemcsak röhögni fog. Miért nem tiltja le a nőt amúgy?
jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
37%

Ja, és én úgy tapasztaltam, én, és általában a nők nem kezdeményeznek, a férfiak kezdeményeznek. A férjed vagy erotikus képet tesz fel magéról, vagy flörtöl ezekkel a nőkkel, vagy társkeresőzik, stb., a nő meg kapcsolódik ehhez a viselkedéséhez. Tejesen passzív férfivel hogyan kommunikálsz? Naugye.

Ahhoz nem lehet kapcsolódni, hogy láttalak a feleségeddel... ebből nem lesz kapcsolatfelvétel, csevej...

jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Mindig kettőn áll a vásár . Az a tény hogy a társad más nővel beszélget és utána kibeszélni és kacag… az azt jelenti hogy ő ezt élvezi. A gond ott van, hogy azok a férfiak csinálják ezt akik nem hűségesek. Lehet hogy ez a nő nem kell neki, csak szórakoztatja őt, de ha jön egy bombázó es elkezd bele beszélgetni azt már nem fogja neked megmutatni
jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
79%
A drága férjed hamarosan kúrogatni fogja őt!
jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
Több fajta nő létezik, viszont van egy közös pont mindegyikük esetében . Csak ott nyomulnak ahol éreztetik velük hogy SZABAD AZ ÚT.
jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Nem az indította be a nőt hogy kihívásnak tekintett téged, hanem épp az ellenkezője. Úgy érezte hogy van esélye mert te o jobb parti nálad.
jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hasonló tapasztalatom. A pasim kacagott egy lányt, és kommentálta hogy milyen ócska … egy évvel később megcsalt vele és össze is jöttek azután hogy szétment a három éves kapcsolatunk.
jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
35%
4 Szerintem a kérdező karja ezt láttatni, mert esélyes, hogy a fazon nem hajlandó befejezni a csevegést a másik nővel, gondolom cirkusz hegyek is voltak miatta. Igy próbál beleavatkozni a dolgokba, mondván, hogy kezébe veszi a dolgokat, és az eseményeket felgyorsítva ő akarja a mielőbbi befejezést, mert a féltékenységtől kettőig nem lát. Láss át a szinházi előadáson amit tálcán kínálnak fel.
jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nálunk 20 évvel idősebb ez a nő, aki előtte egy másik nős férfire repült rá, ő is nevet rajta. Ez a férfi jóban van a férjemmel azert röhögött. Ismeri már mindenki a cégnél, bepróbálkozott több embernél. Egy egyedülálló elhízott idősebb nő, aki valószínű keresi a boldogságot, ami nem baj önmagában ha egyedülállóról van szó. Persze, nem szép dolog kidumálni meg kinevetni másokat, de családos emberrel kokettálni sem az.
jan. 7. 11:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!