Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlenül fájdalmat okoztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül fájdalmat okoztam a barátnőmnek, most pedig haragszik rám. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ha otthon vagyunk, akkor néha rá szoktunk csapni egymás hátsójára, én is az övére, ő is az enyémre, tök kölcsönös a dolog.

Szóval tegnap az történt reggel, hogy le akart venni valamit a konyhapolcról, nyújtózkodott, én meg rácsaptam a fenekére, két kézzel. Csak hát erősebben sikerült a kelleténél, ráadásul bugyiban volt, és nagyon fájt neki. Sírt is miatta. Azóta kerül a házban, nem igazán szól hozzám. Este nem is aludt velem, átment a dolgozó szobába, és inkább a kanapét választotta.

Bocsánatot kértem tőle, vittem neki virágot, de még mindig haragszik. Mit tegyek?


jan. 7. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
28%
Hagyd el!
jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
50%
Jezusom. Dobd ki.
jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
25%

Már semmit, mert még arra nem jöttél rá ennyi idő alatt, hogy a barátnődet rendszeresen bántalmazhatták korábban, azért tört ennyire össze, mert váratlanul érte a lépésed, és minden emlékét egy pillanat alatt felhoztad.


Ebből jól nem fogsz tudni kijönni. Legalábbis egy nagyon jó darabig.

jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez elég kamunak tűnik.. hogy a picsába tudsz akkorát "ütni" egy nő fenekére, hogy sírnia kelljen érte???!


Azért a nők nem porcelánból vannak, hogy egy pajkos legyintéstől elkezdenek sírni..

jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
47%
Azért szakíts vele, mert gyerekes, de nagyon. Az más lenne hogyha nem kértél volna elnézést, de így gáz a viselkedése. "Masszírozni" esetleg lehetne ha benne lenne és többet nem csapkodni ha nem fogja fel, hogy véletlenek történnek.
jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
59%
Segíthettél volna leszedni a polcról a cuccot, de te inkább taplóskodsz.
jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
57%
Én pálcával kaptam 50et az Uramtól reggel, aztán mégse hisztizek 🤷‍♀️
jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
59%

"Azért a nők nem porcelánból vannak, hogy egy pajkos legyintéstől elkezdenek sírni.."


Ha pajkos legyintés volt. Ő azt írja, két kézzel csapott. Néhány férfi nem érzi az erejét. Mint mikor a kisgyerekek úgy simogatják a macskát, hogy kilapítják.

jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
11%

3+ A kis nő teljesen össze van egyébiránt törve. Nem is az ütés mélysége, erőssége, hanem a váratlan helyzet amire nem volt felkészülve az ami a probléma.


Ha egy bántalmazott, de már megnyugodott, gyógyuló félben lévő ember mögé, váratlanul megütöd, megijed, és a fájdalma megint megjelenik minden ami addig nyugvó félben van benne újra feljön. Az illető még masszívan nincs túl a múltján.

jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
71%
Ne képzelj már bele bántalmazást. Simán tud fájni ez.
jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!