Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán megbántott a férjem, engesztelésképp megígérte hogy egy évig ő csinál minden házimunkát. Elfogadjam? Ez nekem olyan gyerekes húzás ami csak a filmekben működik.

Figyelt kérdés

Egy olyan dolgot csinált, és olyanokat mondott, nagyot csalódtam benne.

(Nem megcsalás és kezet se emelne rám soha, de nem írnám most ide le h mit csinált, lényeg, h nagyon megbántott)

Megmondtam neki h pár napig ne szóljon hozzám, ne is lássam, amíg átgondolom a dolgokat.

Másnap beállított egy nagy csokor virággal, és azt mondta h kérjek bármit, csak bocsássak meg neki. Mire azt mondtam h ez nem így működik, azt mondta h jó akkor kitalál ő dolgokat.. akkor elvisz nyaralni egy bizonyos helyre (4 éve rágom a fülét).. 1 évig ő csinál minden házimunkát (folyton ezen veszekszünk h nem csinál semmit)... az lesz amit én akarok... stb


Ezt ilyen olcsó húzásnak tartom amit valami hollywoodi filmekből vehetett. Max ott működik az ilyen. Nem mondom h már a lelkem mélyén megbocsátatottam de nem akarok válni, ahhoz azért túlzottan szeretem. De ha elfogadom ezt az "alkut" akkor az úgy fog tűnni hogy engem így le lehet kenyerezni és bizonyos alkuk árán bármit megcsinálhat velem.


2 éve vagyunk házasok, gyerek még nincs..


2022. dec. 22. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Hogy tudjunk erre válaszolni, ha azt se tudjuk hogy mit tett?

Ezt neked kell eldöntened.

2022. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ezek nem érnek semmit soha.


Vagy jellembelileg változzon meg, vagy teljesen más dolgokat kérek.

Pl ha csunyán beszélt velem ami lesokkolt, megkérem arra hogy a kedves anyjának pofázzon igy. Annak nem mer? Vagy akkor vmelyik havernő esetleg? Azoknak sem? Sarki qurvának esetleg? Senkinek? Csak nekem a párjának, aki a szerelme, ahhoz mer csak igy beszélni? Ott noszogatnám más nők előtt, hogy na most legyen nagy szája.


Nagyon nem érdekelne engem viragcsokor nyaralás ne arra emlékezzek már egy viragrol nyaralásrol hogy AZERT kaptam mert köcsög volt.

2022. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Én simán elvitetném magam nyaralni. Legalább jól megmarad a fejében az eset. Utána meg még úgyis meglátod.
2022. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem tudjuk miről van szó, nem tudunk segíteni.

Azért nem mindegy hogy az "elütötte a macskámat" vagy a "megölte az anyámat" kategória.

2022. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudjuk, mit tett így érdemben tanácsot sem tudunk adni. Nem tudjuk, nem te reagáltad-e picit túl a dolgot.

Egyébként, az ilyen fogadkozásoknak általában az a vége, hogy nem lesz belőle semmi. Lehet tényleg elkezdi, és csinálja is egy hónapig, talán kettőig, esetleg háromig, de egy évig holtbiztos, hogy nem. Ennek a nyaralás talán az egyetlen olyan része ami ténylegesen meg is valósulhat.

2022. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan fogadd el, 2 hétnél tovább úgyse fogja csinálni. Nem értem, min aggódsz.
2022. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Én vàlnék,se gyerek...
2022. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Kuldd hozzank. Mostanaig tisztitottam az eldugult lefolyot.

😂😂



Allati jo az ajanlata.

2022. dec. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább próbáljátok ki. Minden nőnek az a baja, hogy a pasijuk nem csinál semmit sem, most itt az alkalom: éljél vele.
2022. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy szereted-e őt, és akarod-e folytatni a kapcsolatot. Ha nem, akkor zárd rövidre, nem kell a játszma.


Ha igen, akkor meg kell bocsátani neki, tisztázva, hogy ilyen többet nem fordulhat elő, és ehhez tartsd is magad. Mindenki követ el hibákat, mindenkinek lehet rossz napja, megváltozni viszont senki sem fog.


Nem létezik olyan, hogy megváltozás. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy olyat tettem, ami az én értékrendembe sem fért bele, ez esetben egy őszinte megbánás és bocsátkérés elég lehet, és valószínű nem fog megismétlődni a dolog. Ha viszont ismétlődik a dolog, akkor utána rendszerré válik, pár szar nap unalmas bocsánatkérés, és igazából elfogadott lesz a dolog. Szóval megbocsátani egyszer lehet, ugyan azon dologért többször nem.


Nem tudom mi volt a gond, és mi vezetett idáig, de segíts neki, ha olyat tett, amit maga is szégyell, akkor annak oka van, és lehet segítségre szorul.

2023. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!