Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a hétközna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a hétköznapok nehézségeit ne rajtam töltse ki?

Figyelt kérdés
Párom sokszor rosszkedvű, túlterhelt, negatív. Ilyenkor hazajövök munkából, és már látom rajta, hogy megint rossz napja van. Olyan a hanglejtése, a mimikája, minden. En ezt nagyon rosszul viselem, mert sajnos olyan vagyok, aki könnyen átveszi más érzelmeit. Sokszor konfliktus is van belőle. Megkérdezem, mi baja van, azt mondja semmi, és ezen megy a vita. Ne kérdezzem meg, vagy mit csináljak? Rossz ránézni ilyenkor, nem bírok így lenni, hogy azt se tudom mi baja van, csak látom, hogy valami nem oké. Nem lehet hozzászólni, ő se szól hozzám.
jan. 8. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Odahaza vita ment

Hogy miért szívom a vitamint

Az utca kint az vadvilág

És mi ezért vagyunk odakint

jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%

1.


Ennél azért van jobb is pl.


"Lezárt koporsóra, hullnak a levelek

Nem láttam a ködtől, hogy utolsókat lehellek

Remegek, a végső feloldozást várom

S rájövök az élet volt a halálos ágyom

Késő, az egészet nem vettem csak heccnek

Az életet kaptuk utolsó tíz percnek

Hirtelen Imák hangja töri meg a csöndet

A részeg sírásók lapátolják rám a földet"

jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, most akkor valóban rajtad vezeti le, ha rossz napja volt vagy igazából nem csinál semmit, csak látod rajta, hogy rossz kedve van, amitől neked is az lesz és főként ez a probléma?

Ha az első, akkor meg kéne vele beszélni olyankor, mikor ő is jó passzban van, hogy ez neked rosszul esik és érted, hogy feszült és szívesen segítesz ilyenkor, ha tudsz, de ne veled vitázzon ilyenkor. Ha a második, akkor viszont neked kell megtanulni kezelni, ő igazából semmi rosszat nem tesz és nem várhatod, hogy színleljen jókedvet miattad. Azon persze lehetne javítani, hogy ne legyen ennyi rossz nap. Pl. lehet érdemes lenne új munkát keresni, ha azzal van a gond.

jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3# igazából mindkettő érvényes. Van, hogy nem szól semmit, csak látom, hogy rossz kedve van, de sokszor van az is, hogy ilyenkor kötözködik, és mindent szóvá tesz. Az a baj, hogy ez tényleg szinte mindennapos, és nekem is rossz kedvem van attól, hogy ő ilyen.
jan. 8. 19:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Az rossz. Hát nem tudom az én párom is néha morgott mindenen régebben mikor sok volt a gondja, ilyenkor had morogjon lehet hogy jólesik neki. Kaja után nem jobb kedvű?
jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szinte mindennapos, akkor azzal kéne foglalkozni, hogy ne legyen ez folyton. Nem csak neked, de biztosan neki sem jó, hogy folyton rosszkedvű. Munka miatt?
jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem. Jó persze morogjon, mindenkinek van rossz kedve, na de állandóan?
jan. 8. 20:01
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

7.


De ha egyszer az élet szar? Vidámkodjon? "HÁHÁ, de jó, hogy minden szar!"


Nem túl életszerű.

jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Pszichológushoz nem akar menni? Ha nem akkor hagyd el, mert lehúz a mélybe maga mellé.
jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Miért fáj neki ennyire az élet? Tényleg szar az élete?
jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!