Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a meleg kapcsolatok a legtöbb esetben nem működnek?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg hogy ha egy férfi felvállalja a melegségét vagy biszexualitását akkor szerelem és komoly kapcsolat helyett inkább össze-vissza váltogatják a partnereiket vagy ha össze is állnak állandóra valakivel az is inkább a szexről szól és nagyon gyakori a megcsalás és a gruppen szex is. Azért fontos kérdés mert ez a hőn áhított elfogadáson erősen ront szerintem...

jan. 10. 15:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ mennyire érett a két fél, mennyire szeretik egymást, mennyire monogámok. Egyáltalán nem attól, hogy milyen szexuális beállítottságú.
jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen de meleg kapcsolatokban valamiért extrém sok az ilyen. Szinte nincs is olyan ami nem ilyen max nagyon kevés.
jan. 10. 15:20
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de nekem a heteroszexuális emberek és az LBTQ-tagok egykaptafa. Az embertől függ, nem attól, hogy milyen a szexuálitása. Vannak olyan meleg párok, hogy nem válogatnak világba partnereket ám.
jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

2

Mert össze kerül két "bárkit megdugnék" ember. Heteró kapcsolatban ezt nehezebb megtenni, mert a nők nem mennek bele.

jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasik alapból ilyenek, ha hetero, ha homo. A hetero pasik ezt csinálnák legszívesebben, csak kevés női partner nyitott erre.
jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfi vagyok, elfogadom és vállalom magam. Több kapcsolatom is volt,és nem én voltam a szakító fél.Belezúgtak valakibe az exeim,akik aztán egy idő múlva szépen dobták őket - vissza nem engedtem egyiket sem.

Nálam a hűség evidencia,ha párom van,akkor csak ő van.Ha pedig nincs párom,mint most is egy ideje, akkor sem alkalmizom. Szexet csak kapcsolatban tudok elképzelni.

jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6

Nyilván nem mindenkire értettem, de a férfiak között többen hajlamosak gyakrabban váltogatni a partnereiket, és így nagyobb az esélye, hogy találnak magukhoz hasonló meleg férfit.


4. voltam

jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Megértettem a reflexiódat, kedves 4-es :)

Köszönöm !


#6

jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
50%
Szerintem ez nem függ szexuális orientációtól. Vannak meleg barátaim, akik hosszú ideje töretlen hűséggel tartanak ki egymás mellett, nagyon jó páros. Nyilván akad ellenpélda is, de szerintem nem bölcs általánosítani.
jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Erősebb az ego
jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!