Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők el tudnák fogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők el tudnák fogadni, hogy egy jól működő párkapcsolatban/házasságban a férfi nem sokkal a szülés után biztonsági okokból apasági vizsgálatot akar csináltatni?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy egy nő számára ez döbbenetes kérés, hiszen arra utal, hogy nincs bizalmi kapcsolat. Azt várja el, hogy a férfi higgyen neki, mert ő sosem adott okot arra, hogy megcsalta. Hát igen, a hit. Nem tagadom, hogy a hitnek fontos jelentősége van a mindennapi életben. Hinni kell a céljainkban is. Mégis azt gondolom, hogy ha valamiről bizonyosságot szerezhetünk, akkor szerezzük azt meg.


Annak idején olvastam Louann Brizendine "A női agy" című könyvét. Már nem emlékszem pontosan a részletekre, ezért elnézést ha valamit rosszul mondok, de különös dolgok voltak benne.

A szerző - nőként! - egy külön alfejezetben ír a női hűtlenségről. Szerinte a nők olyanolyan arányban hűtlenek mint a férfiak. A megcsalások idejét a menstruációs ciklus környékére teszi. Idéz egy tudományos adatot is, amely szerint a kutatásban részt vevők közt egy érdekes eredmény jött ki: a férfiak 10%-ának genetikailag semmi köze ahhoz a gyerekhez, akit nevelnek. Etikai okokból a kutatók ha jól emlékszem nem közölték ezt az apákkal, szóval vannak férfiak, akik talán a mai napig nem tudják, hogy fel lettek szarvazva.


A fentiek alapján a nők el tudnák-e fogadni ha a párjuk/férjük előállna azzal az ötlettel, hogy apasági vizsgálatot akar csináltatni, mert biztosra akar menni? Akkor is, ha a nő nem adott okot a megcsalásra


jan. 11. 16:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
48%
Akik ilyen hamar vallnanak latom nem szerelemboljottek ossze .
jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 anonim ***** válasza:

"voltam együtt nőkkel, nem eggyel, nem is kettővel"


Hanem?

jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/162 anonim ***** válasza:
22%
Látom pillanatok alatt megjelent legalább 2 kakukkfióka-neveltetést helyeslő anyuci lehúzni a #30-ast...
jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/162 anonim ***** válasza:
77%
33, gyerekmentesként is lehúztam, nem erről van szó.
jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/162 anonim ***** válasza:
100%
#31, tudod, a tény az, hogy a legtöbb válás arányaiban az első gyerek megszületését követő 3 éven belül jön össze, tök függetlenül attól, hogy mennyire szerelmi kapcsolat az a házasság. (ezt hívja a tudomány "első válási csúcs"-nak) A gyerek megszületése igen gyakran szétrobbantja a kapcsolatot, ez van.
jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 anonim ***** válasza:
38%
#34, akkor miről? (mellesleg gyerekmentesként is egyetérthetsz a kaukkfióka-neveltetéssel)
jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/162 anonim ***** válasza:
Te magad is leírtad. Egy jól működő kapcsolat vs válás után.
jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/162 anonim ***** válasza:
#37 ????? (nem értelek)
jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/162 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a többiek mondták. Megcsináltatnám a tesztet, aztán elbúcsúznánk. Mellesleg, a házasság, közös hitel nem ugyanilyen rizikó? Azt vállalnád? Vagy köszönöd a lehetőséget, a gyerek lehet, vagyonközösség nem? Vagy, vagyonközösség esetén azért menne a kutatgatás, követés?

Már nagyon régen eldöntöttem, hogy, ha a másik féltèkenykedik, bizalmatlankodik a semmire, akkor kilépek, akkor is, ha ő a "nagy ő". Próbáltam egyszer, pàrhónapig. Egy szerencséje volt a pasinak, hogy halál szerelmes voltam. Kevés megalázóbb dolog van, mint, amikor a másik, akit te őszintén szeretsz, a képedbe vágja, hogy egy hűtlen rbancnak tart. És még csak nem is ilyen nyíltan közli, épp csak érezteti. Mert, a féltékenység ezt jelenti. Az, amit te kérsz annyival toldja meg, hogy egy hazug, számító, gerinctelen rbancnak tartod a nőt, nem csak "simán" rbancnak.

jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/162 anonim ***** válasza:
100%

Más DNS vizsgálatot kérni szülés után egy jól működő kapcsolatban, mint válás után, ahol valószínűleg nincs bizalom, és lehet egy-két dolog kiderült, ezért lett válás.


Ha a kérdező azt mondaná, van egy megromlott kapcsolata, amiben a nője félrement, így gyanítja, hogy lehet a gyerek sem az övé, ott teljesen érthető a DNS teszt.


Egy jól működő kapcsolatban, ahol semmi oka rá? Érthetetlen. A saját önbizalomhiányát nem máson kell leverni.

jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!