Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt, hogy inkább benne maradt egy kapcsolatban,mert félt az elhagyástól, magánytól?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, volt is már ezzel kapcs kérdésem. Tavkapcsolatban vagyunk, április óta járunk. Igazából eddig meg tudtuk oldani, de munka miatt (ha csak nem akarok lógni az irodabol) ritkabban lathatjuk egymast, van koztunk bo 500 km. Persze vannak kisebb konfliktusok, volt hogy veszekedtunk, de mindig kibekultunk. Valszeg ha nem erne nekem semmit ez a dolog, mar szakitottam volna.

jan. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan, de bár félsz az élethez tartozik sajnos. Nem biztos, hogy magányos lennél olyan sokáig. Egyedül is jól kellene magad érezni. 500 km távolság nagyon sok.
jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Olyan meg nem volt
jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek kell ugyanazt a kérdést felrakni többször, tegnap is volt kérdésed kint.
jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt velem ilyen igen háromszor is, az első három kapcsolatomban.


1.: Első kapcsolat, előtte csak a szart tapasztaltam a szinglilétben, soha egy fiúnak nem tetszettem addig, csak neki, úgyhogy féltem, hogy nem lesz soha új párom, ha vele vége, hiába volt szar a kapcsolat.

2.: Miatta hagytam el az exemet, mert rájöttem, hogy mégis lehet új pasim. De a szingliség továbbra is szar opció volt számomra, ezért nem dobtam ki, de ő kidobott engem.

3.: Két év egyedüllét után lett kapcsolatom és amikor szar ett arra gondoltam, hogy megint 2 évig vagy akár még tovább is egyedül leszek és annyit nem akartam, meg féltem, hogy lehet tényleg egyedül maradok.

jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!