Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek megcsalásnak számít? Hogy nyugtassam le a barátnőmet? Vagy idővel jobb lesz?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a kapcsolatunk nem párkapcsolatnak indult, több , mint egy évig csak szexelni jártunk össze. Na annak a legelején, kb az első 3-4 hónapban mind a kettőnknek voltak kalandjai a másik mellett. Viszont már majdnem fél éve összejöttünk rendesen.

Én nem gondolnám, hogy megcsalás volt az első pár hónapban, amiről írtam, mert akkor még én voltunk együtt, nem is igazán foglalkoztatott, hogy hány emberrel lehetett "mellettem", és ő se forszírozta a témát mostanáig. Egy közös lány ismerősünk tudott dolgokat arról, hogy a barátnőmnek milyen kalandjai voltak és hát megfenyegette, hogy majd elmondja nekem. Erről a csajról nem sokat tudok, nem a barátom, soha nem beszéltem vele sokat, elég fura, néha kellemetlenül nyomul, párhavonta rámír újabb profilokból, mondván, hogy szeret. Szóval gondolom az volt a fenyegetőzés mögött, hogy mi majd jól szétmegyünk és akkor lesz esélye nálam.

Viszont a barátnőm úgy döntött, hogy inkább hamarabb "bevallja" az összes esetet, sírt is miatta. Hát én meg akartam nyugtatni, mondtam neki, hogy nincs baj, akkor amikor történt még nem voltunk egy pár, meg amúgy se lenne korrekt, ha haragudni rá, akkor nekem is voltak dolgaim. Aztán hát rákérdezett, hogy mennyi, kivel. Ő is megmondta nekem, szóval úgy voltam vele, hogy hát akkor én is megmondom.

Viszont teljesen ki van borulva azóta. Instabilnak érzi a kapcsolatunkat, mert "mind a ketten megcsaltuk a másikat, ráadásul többször is, több személlyel". Én nem akarok szakítani vele, szeretem őt, ő sem akar szakítani az elmondása alapján. Csak látom rajta, hogy aggódik, kevésbé magabiztos, van, hogy sír alvás előtt.(egyébként amint összejöttünk, hozzám költözött) Próbálom vigasztalni, megnyugtatni, de nem úgy tűnik, mintha hatna. Nem féltékeny meg semmi ilyesmi, csak látom rajta, hogy nem olyan felszabadult, mint előtte. Amúgy kb másfél hete történt ez a beszélgetés, ami miatt így kiborult.


Mit gondoltok? Tippek, hogy jobb legyen a helyzet?


jan. 14. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Ideggyenge önbizalomhiányos roncs. Ezekbol kedobb egy rakat más problema is lehet.

Keress vmi normálisabb nőt.

jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Írtam, hogy nem szeretnék vele szakítani
jan. 14. 20:52
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Dedelgesd idvarolj neki biztositsd h szereted es vele akarsz lenni.


Es ido. Adj neki idot. A nok nehezebben dolgozzak fel az erzelmi viharokat.

jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Nőként írom, hogy ez passzív-agresszív játszma, szóval a helyedben MOST lezárnám vele a kapcsolatot.


Vagy maradj együtt, nem érdekel, de készülj fel, hogy minden csipcsup szrból elefántot csinál majd - tudom, ebben nőttem fel, ezért is írom, hogy ilyen embert kerülni kell, nem még összebútorozni vele.

jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

egyébként amint összejöttünk, hozzám költözött - ez meg mi? Azonnal, rögtön? Bocs, de veled minden oké? Nem is ismered, de rögtön odacuccolhat?


Félelmetes, milyen naiv emberek léteznek.

jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Miért tűnik játszmának, amit csinál? Mármint nekem nem úgy tűnik, mintha ezzel akarna rávenni valamire. Én leginkább önbizalomhiányt érzékeltem nála a beszélgetés óta.

#5 Azután, hogy összejöttünk, pár nappal már nálam lakott. Nem volt ismeretlen, ahogy írtam, nekünk több, mint egy évig(ami közelebb volt a másfélhez) "viszonyunk" volt egymással, ami eredetileg csak kötetlen szexnek indult. Ebből alakult ki az 3-4 hónap után, hogy jó, bizalmasabban beszélgetünk, barátok vagyunk, viszont extrákkal, de csak egymással szexelünk, aztán a végére az lett, hogy volt kulcsunk egymáshoz, mentünk közös programokra, már nem csak a szex miatt mentünk át egymáshoz. Konkrétan volt olyan, hogy írtam neki, hogy nem megyek fel hozzá aznap, mert megfáztam, lázas vagyok, erre beállított hozzám azzal, hogy de ő főzött nekem levest. Olyan is volt, hogy szülinapja volt, egyedül ünnepelte volna (családdal nincs kapcsolata, kevés közeli barátja van, haverokkal nem szeret ünnepelni), én meg úgy mentem át, hogy akkor ketten ünneplünk , sütöttem neki sütit, stb.

Szóval ja, fokozatosan alakult át a kapcsolatunk, nem az történt, hogy valakivel matcheltem tinderen, aztán másnap már nálam is lakott.

jan. 14. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
4: Ezt nagyon nem hiszem, csak meghülyítette az a barátnő és azt le kéne pattintani!
jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

El lehetne mesélni neki, hogy vannak ennél sokkal durvább sztorik is és emberek sokkal durvábbakat éltek át boldogságig.


Akár a saját történetemet mondhatnám megint. Hosszú időre lettünk szétszakítva különböző manipuláló helyzetek által, párom kapcsolaton kívül ment fűre-fára, közben valójában nem is szakított normálisan, kétségbeesett küzdelmet folytattam, már mindenki lebeszélt róla, majd helyreállt párom "állapota", tönkretettük a manipuláló társaságot, és boldogan együtt élünk. Nekem fel kellett dolgozni azt, hogy ő másokkal volt együtt. Feldolgoztam. Párom sajnos kicsit rosszabbul dolgozza fel, kicsit bezárkózott, kerüli a társaságokat, inkább csak velem van. Ezen próbálok dolgozni. Én csodával határos módon maradtam életvidám és bulizós. Ami őt nem zavarja, de a zárkózottsága engem igen.


Ti akkor szintén nem voltatok együtt és terv, nekünk konkrétan együtt kellett volna lennünk. Tehát úgy gondolom, hogy ezt erősíteni és megértetni kéne benne. Plusz az, hogy álbarátnő le legyen építve.


35/F

jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*...Tervben sem volt...
jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Aki bekavart, nem a barátja egyikünknek sem. Nekem évfolyamtársam volt, soha nem voltam vele jóba, a páromat meg onnan ismeri, hogy annak a csajnak volt egy exe, aki megcsalta(talán, nem tudom a részleteket) ezt a fura csajt a mostani párommal.
jan. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!