Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türelmesek lennétek még?

Figyelt kérdés

Úgy határoztunk 1,5hete adunk egy esélyt magunknak, mivel rég együtt vagyunk. Átbeszéltük a gondjainkat, azt mondta sokmindenben igazam van, próbáljuk meg.


Tartjuk magunkat amit beszéltünk, vagy próbálunk alakítani.

De ő beteg lett, mostmár javul de nem az igazi. Csúnya köhögési hullam jön rá sokszor. Meg ráhúzódik a hallására ami születési rendellenesség miatt amúgy sem tökéletes.

Így ezért szinte ugyanez van mint a beszélgetés előtt, hogy itthon ülünk, nem beszélgetünk ( a hallása miatt meg jobb mert nincs inger a köhögésre annyi)


De így pszichológushoz sem tudunk még menni.


jan. 15. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, de basszus beteg! Hogy tudna így tartani magát a megállapodáshoz? Te nem szereted ezt az embert, miért nem engeded inkább el?
jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted tehet róla, hogy beteg?
jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg! Látni, hogy nem szereted. Igen szakítsatok inkább.
jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem arra emlékeztet amikor 6 év után megszunt a munkaviszonyom mert megszunt a cég es ott álltam hogy azt se tudtam jóformán ki vagyok, merre menjek, néztem a zárt ajzókat meg is sirattam mert erzelmileg is ott voltam, magam alatt is voltam es ketségek közt a jövőt illetően, erre a párom meg nekikezdett féltékenykedni veszekedni a bàrgyú kitalácioi miatt és én megsemmisulve csak néztem rá, néztem ahogy artikulál támad vádol dagadnam az erei a nyakán vörös a szeme az idegtöl, eleinte próbáltam kitalálni hogy ez most hogy jön ehhez, amikor világösszeomlásom van es azt sem tudom hogy élek majd meg, mi lesz velem, de feladtam hogy en majd összegüggést fogok ebben találni. És en is csak bolintottam neki hogy persze megbeszéljuk hogy nyugodt tudjon lenni.



Soha nem felejtem el neki azt amikor alolam csúszik ki a talaj hogy nyugtatás biztatás vagy akár csak a megértő csend helyett en ezt kaptam tőle a legnehezebb időszakomban.

jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd csak ott... téged csak az érdekel, hogy sokmindenben igazad van, meg most már legyen úgy ahogy te akarod, de egy betegséget sem vagy képes figyelembe venni. Jézusom. Ha ennyire nem érdekel a jóléte, felesleges.
jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, csak egy két megnyilvanulása ugyanaz mint eddig volt..
jan. 15. 21:12
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
!!!!!!!!Tedd már ki!!!!!!!!!!
jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Juj, és te javultál?
jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd excelben az összes megnyilvanulasat, majd power pointban prezentáld neki.
jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Adj még időt neki, semmi nem fog 1,5 hêt alatt egy csettintésre változni.
jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!