Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalomhiányos, félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos, félénk partner - ti meddig lennétek türelmesek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok rossz tapasztalatom van, ezért nagyon félős, szégyellős vagyok, és nincs sok önbizalmam. A barátomat viszont nagyon szeretem, és ő nagyon aranyos és figyelmes velem, úgy érzem, vele majd el fogom tudni engedni magam, de idő kell ehhez, és kicsit azért aggódok, hogy "megunja" a dolgot.

Ti meddig lennétek türelmesek ilyen partnerrel?


2016. febr. 9. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig a leghosszabb, amíg vártam, az fél év volt, de vártam volna tovább is. Ha a párod szeret, szerintem ő is így gondolja.

F

2016. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimutatod az érdeklődésed és te is keresed a társaságát, kezdeményezel vele találkozókat, közös programokat, beszélgetéseket akkor tudok türelmes lenni. De ha csak én keresem, amúgy meg nem kérdezné magától, hogy hogy vagyok, mi van velem, akkor hamar megunom, tekintve hogy számomra ez azt jelenti hogy nem érdeklem, tehát csak szívatom magamat és szenvedek, ha így is folytatnám.
2016. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örökre várnék, de inkább énrám kellene :S
2016. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is kifogtam egy ilyet, 8 hónapot kinlódtam vele. Türelmes voltam, megértettem, nem kritizáltam. Mikor szexre került volna a sor, nem teljesitett, egymásután többször is. Ezt is elviseltem volna. Csakhogy lelépett, és nem beszél velem. Még annyi gerince sem volt, hogy szóljon, hogy nem akarja folytatni.

L

2016. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Általában én keresem (ráírok még mielőtt hazaérne munkából, úgyis találok valami érdekeset neki napközben, és azt átküldöm neki, stb), találkozókat nagyjából ugyanannyira kezdeményezünk, és nagyon érdeklődő vagyok felé, szóval azzal nem lehet gond, hogy úgy érzi hanyagolom. :)
2016. febr. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!