Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gonosz vagyok emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gonosz vagyok emiatt?

Figyelt kérdés

Nem akarom teljes részletességgel leírni a dolgokat. Nagyjából annyi a lényeg, hogy a pasim laboreredményei alapján kezelést igényel. Az egyik gyógyszer élete végéig, a másik egy injekció, amit évente pár alkalommal kell beadatnia. A gyógyszer már évtizedek óta kísérletek és fejlesztések alatt áll, megbízható, biztonságos. De ő fél a mellékhatásoktól, ezért az injekciót akarja. Egyrészt az injekció több millió forintos összeg, mert nagyon friss dolog, ráadásul a net tele van azzal, hogy mit okozott másoknál. Külföldi fórumokon írnak arról, hogy beadás után mennyire elhíztak, és a hízékonyság az abbahagyás után is megmaradt még évekig. Egy ápoló barátnőmet felhívtam, és azt mondta, hogy ha ez az amire gondol, akkor nem ajánlja.. emlékszik egy súlyos esetre, amikor valaki az egy hónapos vizitre 30 kilós pluszsúllyal érkezett, és rá fél évre már akkora volt a túlsúlya, hogy nem tudott már bemenni a vizsgálatra se, mert nem bírták már az izmai ezt a nagymértékű hízást.

Nyilván ezt ellenzem, de a párom kitart mellette, hogy még ezt is bevállalja. A veszekedésnek az lett a vége, hogy csak magamra gondolok, meg a külsőségeket veszem figyelembe. Kinek van igaza?


jan. 15. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő a beteg, akkor az ő teste, ő dönt róla.
jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Saját teste és egészsége. Támogatást vár az ember ilyenkor a párjától.
jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert milyen rendszerességgel kell szedje?
jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Egy több millió Ft/ampulla injekció, ami nagyon friss külföldi fejlesztésű gyógyszer, de az ápolónő barátnőd Magyarországon már tapasztalta, hogy a - nagyon friss fejlesztésű injekció beadása után - fél évvel a kontrollra nem tudott bemenni hozzájuk a páciens. Ezt az injekciót persze ezek után is használják.

Az egész kérdésed arra van felépítve, hogy "fujj, kövérek".

jan. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Túltoltad a részt az ápolónő barátnőddel, meg a fél év alatt mozgásképtelenné tevő hízással... mindezt egy NAAGYON friss, nem ismert és milliós gyógyszertől 🙄
jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha téged nem az érdekel, hogy jobban legyen akkor nem is szereted. Nem tudom, hogy gonosz vagy-e, de empátiahiányra utal a hozzáállásod.
jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyetlen gyógyszertől sem lehet elhízni, csak a kalóriatöbblettől.


Ezt pajzsmirigy-betegsként írom, akik "úgyis elhíznak, hiába minden".

Nem, csak figyelni kell a kajára és a mozgásra ;)

jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akkora kamu ez a kérdés, mint a ház.


Mi a gyógyszer és az injekció neve??? ;)

jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Skizofrén a pasid?

Az injekciót az én ismerősöm sem szerette, de nem okozott elhízást, csak álmosságot.

jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7: Ez így nem igaz! Engem egy gyógyszer guruló gyerekké tett, bélpuffadást okozott, és betiltották. Ahogyan abbahagytam, utána rá 3 évre fél év alatt 20-22 kiló körül lefogytam. Persze a tini szervezet sokat változik, de nem ettem kevesebbet. Sőt: tiniként többet is kezdtem enni a fejlődő-megnyúló testem miatt. Pontosan gurulóként nem ettem sokat. De jobbat mondok: aztán elhagytam magamat, 10 kilót visszahíztam, majd előző évben sokkal többet visszafogytam, ellenben a bélpuffadásból még mindig maradt kis sörhas! A magasságomhoz kevés a kilóm elvileg, de ez nem tűnik el teljesen! Azóta azt mondták, hogy v.sz.l. már nem fogom tudni eltüntetni semmivel. Plasztikával igen. Az a szerencsém, hogy párjaim így szerettek.

Valakinek amúgy gyógyszer vagy elszúrt kezelés az anyagcseréjét teszi tönkre és attól hízik. Úgyhogy engedjük el a kijelentést.


Bocsánat az offért!

jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!