Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már kapcsolatod nős/fogla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kapcsolatod nős/foglalt férfival:Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát volt csak nem tudtam róla. a vége az lett hogy a barátnőjével ketten csúnyán leégettük, kapott egy-egy pofont, a lánnyal meg azóta is jóban vagyok.
2010. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Szex, mi lett volna. :)

Persze a szolidaritás miatt pofonzápor, és kis híján kasztrálás...

2010. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Volt, de megmondtam neki, hogy 25 ev hazassag utan ne rajtam elje ki a felszinre tort homoszexualitasat...XD
2010. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak csókig jutottunk el, nem volt szex, túl hamar megtudtam, hogy barátnője van, így az egészből nem lett semmi. (Jelzem, ha tudom, hogy kapcsolatban él, nem jutottunk volna még eddig sem.)
2010. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
még nincs vége..azt mondja szereti a bnöjét, de közben a suliban velem van egész nap..nem is tudom mik a szándékai, de kezdem megunni ezt az egészet..vagy nem akarok szóba állni vele, vagy tényleg összejönni
2010. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs,és nem volt,talán egyszer fordult elő,hogy egyedülálló voltam,és összejöttem egy fiúval,akiről azt hittem,nincs senkije.Utólag derült ki,hogy van barátnője.Végül Ő rázott le engem,d legalább őszinte volt:azt mondta,nem illünk össze,és túl sok fájdalma tokozna nekem,mert jó emberismerő,és tudja,milyen vagyok.Igaza volt.
2010. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Még tart a kapcsolat. Ő is én is házasok vagyunk, gyerekekkel ráadásul. Már bontakozik a szerelem is köztünk, szóval nagyon érdekel engem is, hogy mi lesz a vége, de gondolom mindenki visszatér a maga megszokott életébe, mert nem vagyunk elég bátrak lépni. :( Sajna ez van.
2010. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Utcsó vagyok 28/L szóval még fiatal vagyok
2010. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most készülök egy ilyenbe fejest ugrani.Mindkettőnknek van kapcsolata.Igazság szerint nagyon félek tőle,de akarom is.Nem tudom,mi lesz a vége.
2010. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!